Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm többször is megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm többször is megcsalt! Az a baj, hogy nagyon szeretem és nem bírom elhagyni! Már van egy másik lány akivel megpóbálnám és a lány is velem, de a barátnőmet nem bírom elhagyni! Nagyon kötődöm hozzá! = ( Teendő? = (

Figyelt kérdés
16 F
2009. febr. 3. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Már válaszoltál is a saját kérdésedre szerintem. A barátnőd többször megcsalt, nem szeret, semmi értelme vele maradnod. Nem kell feltétlenül beleugranod egyből egy másik kapcsolatba amíg még a jelenlegi barátnődet szereted, az a másik lánnyal szemben sem volna fair. De ebből a kapcsolatból szállj ki mert úgyis csak szenvedést okoz neked!
2009. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az ideje túl lépni ezen. 16 évesen nem kell ezt eltűrnöd, ne tűrd, hogy kihasználnak. még nagyon fiatal vagy. Ha ezt teszi Veled a lány egyáltalán nem szeret, Neked pedig jogod van ahhoz, hogy valaki olyannal legyél aki szeret és Te is Őt. Meglátod az elszakadás fájdalma csak ideig-óráig tart, határozott kell lenni, kész vége, pont. És ettől a perctől nem nézel vissza, nincs megállás, nincs bocsánatkérés nincsenek közös fotók, közös emlékek. Ne beszéljetek.

Mond meg neki, hogy miért szakitassz, és, hogy látni sem akarod, tartsa tiszteletben. Meglátod, pár nap és túl leszel rajta. És találsz valaki olyant aki megérdemel Téged. Csak légy bátor

2009. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Van időd még sok más emberre és csalódásra.Szerintem lépj tovább és szakíts vele,nem érdemel meg téged ha mindig megcsal miközben meg te szereted.Szakíts!Ne gondolkodj csak tedd meg!Ne járjon az agyad h miért ne szakíts vele,csak azon h még több fájdalmat fog okozni ha nem szakítotok.Ha többször is megtette 1: az h nem szeret, 2: az h még többször megteszi majd.
2009. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsal téged az valószínűleg nem szeret téged ugy ahogy te.Söt sehogyan,nem vagy fontos a számára!Mért kötödsz egy olyan emberhez aki téged nem becsül meg?Mi az értelme?Ennek a kapcsolatnak szerintem nincs jövője ha csak a lány tud bizonyitani hogy csak téged szeret és nem mást.Vannak ilyen forró vérű lányok de ha igy folytatod csak kifogja használni hogy te mindig megbocsájtasz neki.
2009. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak azert vagy vele mert megszoktad.vagyis megszokasbol vagy vele.ha megcsakt hagyd ott szerintem es probald meg a masik lannyal.o meg ertekelni is fogja szerintem hogy erte ott hagytad a csajodat.sok szerencset!:)
2009. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, az első komolyabb kapcsi (:

Háth figyi. Ezt magadban kell eldöntened. Jó ez így neked? Rá tudsz még nézni azok után, hogy mással is jól érezte magát és megcsalt? Megbecsül téged szerinted? Tudnál olyannal élni, aki nem kezel vele egyrangúként? Ha megcsalt, ráadásul többször, akkor te is tudod, hogy szakítanod kell. Nehéz lesz nagyon, erre készülj fel, de előbbutóbb túl leszel rajta, ne aggódj. Találsz valaki mást, akivel még boldogabb leszel, és aki nem fog megcsalni (:

2009. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég kapcsolat függő lehetsz,de már ilyen kis fiatalon!Hiába első nagy szerelem,inkább hagyd a francba és próbálkozz a másik lánynál,t'án ha az normálisabb.A helyedben ezt tenném és kb annyi idősen,mint te,szakítottam az első nagy szerelmemmel 10 hónap után,mert nem tűrtem,hogy parancsolgasson és kényére,kedvére alakítgasson.
2013. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja,és lány voltam,19 éves.
2013. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!