Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vannak nemzeti érzelmű rendőrök?

Vannak nemzeti érzelmű rendőrök?

Figyelt kérdés
Szerintem biztos, hogy van nem egy, nem kettő. Azt is tudom, hogy a parancs az parancs. Viszont azt nem tudom, hogy mi jár a fejetekben mikor a két fél közé állítanak titeket. A ceglédi események kapcsán merült fel bennem a kérdés, hogy ilyenkor vajon mit gondoltok magatokban?

2012. aug. 22. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
"nemzeti érzelmű" = alkesz skinheadbünöző?
2012. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Okoska, te ezt hogy fogalmaznád meg? Tényleg érdekelne.
2012. aug. 22. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
pl: szélsőjobboldali, radikális jobboldali. Nem kéne a "nemzeti" jelzőt ledegradálni azzal, hogy ezekhez a hatásvadász csőcselékekhez kötjük.
2012. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert te tettél egyenlőség jelet a nemzeti és a csőcselék közé.
2012. aug. 22. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy van. Csak nem mutatják/hatják ki, mert akkor még a rendőrség közelébe se mehet.

Katonaságnál már más téma. Ott a 90%-uk nemzeti érzelmű. Ki nem hiszi, járjon utána.

2012. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nincs,csakis korrupt rendőrök léteznek akik nem azért vannak hogy védjenek minket,magyarokat


A rendőrök az állam fegyverzett csicskásai közé tartoznak

2012. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sanyika01995 ***** válasza:
A rendőrök közt is biztos hogy van jobboldali. A nemzet érzelmű az nem egyenlő az ordítozó kopasz, katonának tűnő emberekkel!! Én is szeretem a hazámat(a problémák ellenére is) de mégsem lépek be a gárdába meg hasonlók. Amúgy mindig szarozzák a rendőröket, persze ha a cigányok megvernek akkor meg azt kérdezed hol volt a rendőr!! A rendőrségnél fent van a baj, nem lent
2012. aug. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Konkretizáljunk! Mert melyik milyen nemzethez húz ...az egy dolog , ugyi?
2012. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

"Konkretizáljunk! Mert melyik milyen nemzethez húz ...az egy dolog , ugyi?"


Persze, de Izraelt ne számítsd ide :D

2012. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

"A ceglédi események kapcsán merült fel bennem a kérdés"


Ahol magyar állampolgárokat védtek meg egy betiltott szervezet önjelölt Rambóitól. Hol itt a probléma?

2012. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!