Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen valójában a magyar...

Milyen valójában a magyar rendőrség és kinek mi a véleménye róluk? . Mert

Figyelt kérdés

Az én véleményem szerint nevetségesek.

Állandóan flegmán beszélnek azokkal akik már elkövettek valami kisebb vétket (nem rablásra gyilkosságra gondolok,hanem annál sokkslde sokkal kisebb bűntettre)és úgy beszélnek az elkövetővel mint a kutyával,fenyegetik az elkövetőt,hogy a földig verik,meg szídják a k... anyját.

Úgyhogy szégyellje el magát a rendőrség ,hogy állami szerv léttére ilyen bu...kóemberekből áll.

Tisztelet a kivétel,mert van köztük aki szépen embermódjára beszél és azt mondja az elkövetőnek,hogy "jöjjön uram kihallgatás lesz és el lehet menni,de többet ne csináljon semmit" szóval emberségesen beszél.

Korábban is írtak már ki hasonló kérdést itt a topikban és pont olyan válasz is érkezett aki pont rendőr és azt írta válaszként,hogy hát isgen itt a rendőrségnél is van 100-ból egy-két bu...kó. Namost szerontem 100-ból inkább nem egy-két bu...-kó van,hanem 100-ból 80 az.

Tehát a rendőrök 80%-a kö...nivaló,mert mindig azzal rajol a rendőrség,hogy segít mindenkin maximálisan,mert ők akár életüket is kockáztassák,hogy mást megmentsenek.

ha ha ha jót nevettem.

Aki meg csinál egy kis bakit,annak meg az anyját is szídják.

Emberek,tudjátok meg,hogy a rendőrök ilyenek ahogy föntebb írtam,hadd legyen meg az emberek véleménye meg a TISZTELT Magyar Rendőrségről.Én biztos nem mennék rendőrnek,hát engem ne köpdössenek a hátam mögött.

Én nem is tisztelem az olyan rendőröket.

Viszont az a 20%-a a rendőröknek aki normális rendőr az ne vegye magára,azt amit írtam,mert azoké viszont minden tiszteletem.

Ha te olyan rendőr vagy,hogy tudod,hogy nem beszélsz sosem durván,hanem embermódjára azzal az emberrel is aki csinál egy kis bakit,akkor te a 20%-ába tartozol a rendőrségnek,akik a normális része.



2012. szept. 8. 16:56
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Ismerem bizony,sajnos

:(

2012. szept. 9. 20:04
 22/44 anonim ***** válasza:

Jah, anyád egyetemen oktat, és belőled esztergályos lett és büszkék rád xd????

Ök nekem meg Az apám a nasanál, az anyám a CIA nél a testvérem még az FBI nál szolgál...

Hazudozz itt össze vissza kisgyerek, menjél aludni, nem vagyunk kíváncsiak a tizenéves trollkodásodra...

2012. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

De mielőtt még lefeküdnék:

25 éves vagyok.

Másik:

A rendőrök és az ügyészek közt(is)van a legtöbb korrupt bűnöző és ezt a normális emberek tudják.

Visszaélnek a hatalmukkal.

2012. szept. 9. 20:10
 24/44 anonim ***** válasza:

Látom, mennyire érdekel téged a rendőrökről alkotott vélemény.

A te véleményedet erőlteted rá mindenkire, és minden válasz után kérdezgetsz, és hergeled az embert.

Legyél magadra büszke, és mond a szemembe, ha úgy véled, hogy rosszul teszem a munkám. De ne egy fórumon okoskodj bele, és magyarázd meg a lehetetlent.

2012. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Sajnos vegyes tapasztalatom van.

törvénytisztelő állampolgár vagyok.


De sajnos az életem a családom egyik tagja miatt nem jó,

Bűnöző életet élnek, drogelosztó működik az otthonomban aminek sajnos tévedésből ő lett a haszon élvezője.

Évek óta nem dolgoznak és nem is tudják fizetni a lakást.

A bíróság mégsem vette el a haszonélvezeti jogot tőle.

A lakásban Nonstop árukereskedelem folyik.

Éjszakákat nem alszom.


Bár egy párszor voltak itt de nem csinálnak semmit, és a házba levő szomszédaim sem tudják miért.

Lassan elfogom veszíteni a lakást, mert ennyi ember után egyedül nem tudok fizetni rezsit.


Az egyik szomszéd azt mondta, ha nem teszek feljelentést, akkor bűnrészes vagyok.

Ha meg tennék, akkor megölnének.


Egyszer próbáltam, és valahogy megúsztam, még egyszer nem teszem.:(

2012. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Ja te fakabát vagy?

Úgyvélem és megomndom a szemedbe.


Egyszer tettem feljelentést valaki ellen,és lám a fakabátok nem foglalkoztak az üggyel.

Tessék....

2012. szept. 9. 21:23
 27/44 A kérdező kommentje:

+

Igazad van,lehet én eröltetem rá a véleméyem az emberekre,ugyanis hadd tudják meg minnél többen ,hogy milyenek is valójában a rendőrök,ismételten mondom,tisztelet annak a 20% kivételnek.

2012. szept. 9. 21:27
 28/44 A kérdező kommentje:
meg nem csak én eröltetem a véleményem az emberekre,tudják ők,de tudják meg még többen.
2012. szept. 9. 21:29
 29/44 anonim ***** válasza:

Halgass már el, nincsen igazad, nem ismerheted magyarország összes rendőrét, max egy két körzeti megbízottat...

Jogot tanultam, és tudom, hogy az emberek manipulálhatóak, főleg az ilyen sötétek, mint te... Csak sajnálni tudlak, hogy fűnek fának elhiszel mindent... Remélem azért egy napon megvilágosodsz...

2012. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Tudod mennyire érdekel a problémád? Semennyire, old meg magadat, és ne merészelj rendőrt hívni, sőt senki sem. Ha te tartod magad a többségi véleménynek, akkor ne hívjatok rendőrt, én elvagyok újságot olvasva is.

Ne feledd, te becézgetsz, küldesz el mindenkit a fenébe! Mi nem tettük, mégis beleraksz a 80%-ba a jogász hozzászólóval együtt. Köszi!

2012. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!