Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen valójában a magyar...

Milyen valójában a magyar rendőrség és kinek mi a véleménye róluk? . Mert

Figyelt kérdés

Az én véleményem szerint nevetségesek.

Állandóan flegmán beszélnek azokkal akik már elkövettek valami kisebb vétket (nem rablásra gyilkosságra gondolok,hanem annál sokkslde sokkal kisebb bűntettre)és úgy beszélnek az elkövetővel mint a kutyával,fenyegetik az elkövetőt,hogy a földig verik,meg szídják a k... anyját.

Úgyhogy szégyellje el magát a rendőrség ,hogy állami szerv léttére ilyen bu...kóemberekből áll.

Tisztelet a kivétel,mert van köztük aki szépen embermódjára beszél és azt mondja az elkövetőnek,hogy "jöjjön uram kihallgatás lesz és el lehet menni,de többet ne csináljon semmit" szóval emberségesen beszél.

Korábban is írtak már ki hasonló kérdést itt a topikban és pont olyan válasz is érkezett aki pont rendőr és azt írta válaszként,hogy hát isgen itt a rendőrségnél is van 100-ból egy-két bu...kó. Namost szerontem 100-ból inkább nem egy-két bu...-kó van,hanem 100-ból 80 az.

Tehát a rendőrök 80%-a kö...nivaló,mert mindig azzal rajol a rendőrség,hogy segít mindenkin maximálisan,mert ők akár életüket is kockáztassák,hogy mást megmentsenek.

ha ha ha jót nevettem.

Aki meg csinál egy kis bakit,annak meg az anyját is szídják.

Emberek,tudjátok meg,hogy a rendőrök ilyenek ahogy föntebb írtam,hadd legyen meg az emberek véleménye meg a TISZTELT Magyar Rendőrségről.Én biztos nem mennék rendőrnek,hát engem ne köpdössenek a hátam mögött.

Én nem is tisztelem az olyan rendőröket.

Viszont az a 20%-a a rendőröknek aki normális rendőr az ne vegye magára,azt amit írtam,mert azoké viszont minden tiszteletem.

Ha te olyan rendőr vagy,hogy tudod,hogy nem beszélsz sosem durván,hanem embermódjára azzal az emberrel is aki csinál egy kis bakit,akkor te a 20%-ába tartozol a rendőrségnek,akik a normális része.



2012. szept. 8. 16:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
85%

Olcsó sztereotípia.


Egyik dolgozó embernél sem rosszabbak a rendőrök.

És nem kisebbek vagy nagyobbak a szememben mint bármi más. Egyenlő félként kezelem őket. Persze ha hivatalos ügyről van szó, megadom a kellő tiszteletet.


Nőj fel Kérdező!

Te sem akarhatsz egy hamis képzelgésekkel teleszőtt világban élni. Nyisd ki a szemed és megfogod látni, hogy a rendőrök többsége igenis rendes, dolgos ember. Sokuk diplomás.

Kár általánosítani, azért mert te egyszer találkoztál egy olyan rendőrrel aki nem volt a rendőrök mintaképe.

Túlzol.

Ne szajkózd ezt tovább, mert az erős többség nem ért veled egyet. (lásd: itteni válaszok) Egy társaságban meg főleg ne hozakodj elő az "utálom a rendőröket, olyan buták" témával, mert ki fognak nevetni. Normális, intelligens ember nem áll le veled egyetérteni, max a szánalmáról fog biztosítani.


(Még valami, de csak zárójelben. Ha anyukád nyelvtanár, nem is értem neked miért ilyen borzalmas a helyesírásod...kérd már meg hogy foglalkozzon veled heti pár órácskát, mert rád férne...)

2012. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
* meg fogod látni
2012. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Te ismered a teljes állományt? Azaz kb 44-45 ezer embert, minddel volt valami kapcsolatod és ez alapján leszűrted, hogy a 80% hülye?


Gratulálok!


És velem hol találkoztál drága? :)))))))9

2012. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Te is rendész vagy?

h.h.h.h.h.hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

2012. szept. 10. 17:33
 35/44 A kérdező kommentje:

Á,dehogy találkoztam minddel,tudod nagyon jól,hogy magyarország összes lakójábol senki sincs aki találkozott volna valaha az összes magyar rendőrrel.


Csak hallásból emberről emberre száll a hír vélemény,és ami szóbeszéd,pletyka az emberek beszélik össze-vissza nem mindent szabad elhinni(még ami a médiában megy se mindent) de ezt igen.Ez nem tévhit,nem álom,sem mese,hanem igaz,és IGAZ.


Figyu,én sem akartam elhinni ezt a rendőrökről,úgy voltam vele,hogy á,a rendőrség?


De a saját szakállamon megtapasztaltam,hogy történt egyszer,hogy ellopták az autómat,jó nem nagy értékű,trabant volt.Megtettem a feljelentést és lám a rendőrség nem foglalkozott a dologgal.


Úgyhogy magam is megtapasztaltam.


Ráadásul tavasszal míg nem voltunk otthon pár napig,valaki járt a garázsban,mert fúrógépem és 2-3 fúró hozzá eltünt,és kérdezték rendőrségen voltál?

Én pedig azt mondtam,hogy nem. És így van nem voltam ,nem tettem feljelentést,mert úgysem tud a rendőrség mit tenni.

Képzeljétek,magam oldottam meg a problémám,jó lakatot szereltem rá,riasztót szereltem,fel,és így jobban megoldottam a dolgot,mintha bemegyek a rendőrbácsihoz és ö jegyzőkönyvbe veszi a dolgot,mikor távozok,meg ül a dolgon és kávézgat.


Röviden,tömören ennyi.

És mindenki tudja,de majd rájönnek az emberek,azok is akik még nem tudják.

2012. szept. 10. 17:51
 36/44 anonim ***** válasza:
82%

"Csak hallásból emberről emberre száll a hír vélemény,és ami szóbeszéd,pletyka az emberek beszélik össze-vissza nem mindent szabad elhinni(még ami a médiában megy se mindent) de ezt igen.Ez nem tévhit,nem álom,sem mese,hanem igaz,és IGAZ."


Van egy igazán jó és tanulságos kísérlet erről a szájról szájra terjed dologról. Bezárnak 20-25 embert egy szobába, az első fülébe súgnak egy közepes nehézségű összetett mondatot. Az első továbbsúgja a másodiknak, ő a harmadiknak és így tovább. Az utolsó ember pedig hangosan visszamondja a mondatot. Valóban érdekes, soha nem ugyanaz a végső mondat, mint az első, sokszor teljesen más. Ennyit a szájról szájra terjed dologról!



"De a saját szakállamon megtapasztaltam,hogy történt egyszer,hogy ellopták az autómat,jó nem nagy értékű,trabant volt.Megtettem a feljelentést és lám a rendőrség nem foglalkozott a dologgal."


Gondolom egy körözést kiadtak, többet nem nagyon tehetnek. Vagy mégis az ilyen kételkedők mégis mit gondolnak, mit csinál ilyenkor a rendőrség. Egy szakasznyi embert nekiindít az országnak hogy kopogjatok be minden falu minden házába, hogy ott van-e a xyz rendszámú trabi???? Ezt vezesd már le nekem légyszi!!

Úgyhogy magam is megtapasztaltam.


"Ráadásul tavasszal míg nem voltunk otthon pár napig,valaki járt a garázsban,mert fúrógépem és 2-3 fúró hozzá eltünt,és kérdezték rendőrségen voltál?

Én pedig azt mondtam,hogy nem. És így van nem voltam ,nem tettem feljelentést,mert úgysem tud a rendőrség mit tenni.

Képzeljétek,magam oldottam meg a problémám,jó lakatot szereltem rá,riasztót szereltem,fel,és így jobban megoldottam a dolgot,mintha bemegyek a rendőrbácsihoz és ö jegyzőkönyvbe veszi a dolgot,mikor távozok,meg ül a dolgon és kávézgat."


A helyzet ugyanaz és kérdésem is. Mit vársz egy ilyen helyzetben a rendőrségtől???? Ha mind a 45 ezer ember a Te szerszámaidat keresné, akkor sem találná meg az életben soha, még ha tudod gyártási és sorozatszámát akkor sem! Erre van a riasztó és a LAKÁSBIZTOSÍTÁS!!! A szomszédomnak értékes dísztárcsát vittek el az udvarából, mégsem a rendőröket hibáztatja.


"Röviden,tömören ennyi.

És mindenki tudja,de majd rájönnek az emberek,azok is akik még nem tudják."

Na tudod miért bunkók veled a rendőrök, mert Te tipikusan az vagy, aki mindig mindent jobban tudsz a másiknál. Biztos a hegesztés mellett, hobbiból jogot is tanultál, vagy bőszen lapozgattad a Btk-t meg az Sztv-t. És azt is nagyon jól megtanultad, hogy mi a teendő egy lopott kocsi bejelentés esetén, vagy mit kell csinálni egy lopás helyszínén.


Továbbra is csak gratulálni tudok Neked és a hozzád hasonlóknak.


Én sem értek a hegesztéshez, megígérem soha nem fogok vele foglalkozni, sőt fikázni sem fogok egy hasonló szakmájút sem, mint ahogy eddig sem tettem, de ezért kérlek Te se legyél okos olyanban, amihez lövésed sincs.


Az a baj, hogy ebben az országban nem 45 ezer rendőr van, hanem úgy kb 5 millió, csak ebből 4955000 nm ért hozzá!!!

2012. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

jo

hagyjuk a vitát,elég volt ez a tizen akárhány válasz a kérdésemre.

hhh.

2012. szept. 10. 21:34
 38/44 nagy amina válasza:

Rendőrőkről a véleményem?pff..vicces.

Csak egy példa ami velem meg történt :

Volt egy nagyobb ügy tv mutatta,ujságokban bent volt..pénzt is ajánlott fel a rendörség hogy aki fel dobja az illetőket kap egy bizonyos összeget..

Én amugy nem is hallotam erről az egészről,nem nagyon nézek tv-t és ujságot sem olvasokk..

Nyugott délutánomon rám törtek a rendörök,ezzel még nincs is semmi gond,bárkit ki allgathat a remdörség gyanusitottként..aztán kezdödött a rém álom..

5 órán keresztül egy elöállitoban csücsültem még mindig nem tudtam miről van szó..

aztán meg jöttek a "nyomozok" akik szerintem felsöbb rendü lényeknek érzik magukat vagy nem tudom. elkezdtek ordittani h valjam be h én voltam ne hazudozzak kb 4 orán keresztül ordibáltak,látták h nem jutunk dülöre közölték velem ha nem dobom fel azt akik ezt csinálták rám huzzák a balhét nekem kell elvinni,mert ők azt állitották h linkre nem csinálnak ekkora herce hurcát nekik bizonyitékuk van..blablabla..

Gondoljatok bele tényleg nem tudtok semmit az ügyröl,és a családod előtt a szomszédok előtt lejáratnak bilincsbe pórázon vezetnek orditanak h akkor is mondassz vmit nem érseklik h mit csak mondjak neveket.. ez milyen dolog? 72 órás őrizetbe vettek egy kis lukba voltam 3 napig,ki ütött a lószörös pokroc,nem ettem 3 napig,és nem értették meg h nem tudok semmit. lenézően lekezőlen beszéltek velem..de ők a nagy nyomozok ők nem mennek bejelentésre..

ez az egész két kis pénzre vágyo hülye gyerek miatt volt akik bementek a rendörségre előáltak egy kis történettel,erre alapoztak..persze 72 után az ügyész azonnali szabadlábra helyezést kért. ezek a rendörök,nem tudnak nyomozni,történik vmi előveszik a priuszosokat,intézetiseket és vkire rá huzzák.erről van szó.

Persze akad normális rendör is,találkoztam normálissal is tehát tisztelet a kivételnek ami 100 bol talán 2...

2012. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Kamu story.... Ilyen nincs amit leírtál...
2012. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
Rendőrség nem foglalkozik parasztokkal, ha meg is ölnek valakit az utcán senki nem fogja keresni a tettest a rendőrök közül, egy nyomozó se (csak ha egyértelmű ki volt). Csak ha az egy Orvos, ügyvéd, főfas*zf*ej valakije volt akkor nyomoznak. Szóval mindenki vigyázzon magára mert a rendőrségre nem lehet számítani.
2016. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!