Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik fővárosi büntetés-végre...

Melyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetbe érdemes jelentkezni? Hol a legnormálisabb a kollektíva?

Figyelt kérdés
bv, büntetés-végrehajtás, börtön, fegyőr, smasszer, börtönőr

2012. szept. 8. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem igazából mindegy, hogy hova adod be a jelentkezésedet. Ha sikerül bekerülnöd, akkor a 14 hetes iskola után ők mondják majd meg, hogy hova kerülsz. Ez attól függ hol van éppen létszámhiány. Mondjuk az mindenütt van sajnos.
2012. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom az intézet küld tanulni, vagyis először valahova be kell kerülni és ők intézik a sulit.
2012. szept. 9. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulni ők küldenek igen. Sőt amíg tanulsz addig a személyügyesek a főnökeid a Markóba. Én is a Markóba adtam be a jelentkezésemet, és mégis Venyigés lettem. Ezt iskola alatt, után, az intézet parancsnokok döntik el többnyire hogy kire van szükségük.
2012. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Markó, a Venyige és a gyorskocsi egy intézmény, csak külön épületben. És milyen a munkád, mennyit dolgozol?

Köszi a válaszokat!

2012. szept. 9. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a munkám. (most még) Először Biztonsági felügyelőnek írtak be, aztán később átraktak körletfelügyelőnek. Folyamatos váltásos műszakban dolgozom. De persze a benti életről nagyon nem tálalhatok ki neked, mivel szolgálati titoknak minősül minden ami ott bent zajlik. Ha szeretnél valamit tudni kérdezz nyugodtan vagy itt vagy privátban. :)
2012. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A téma kapcsán én is szeretnék kérdezni. Jelenlegjogi asszisztensnek tanulok. (FSZ képzés) Érdekelne, hogy ha büntetés-végrehajtási nevelő szeretnék lenni, milyen kritériumoknak kell megfelelni, illetve milyen képzést kell elvégeznem. (Egyetem, fősuli v. elég-e a középfokú végzettség?) Mit ajánlatok, hogy kezdjek neki? 20/L
2013. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gepi92 válasza:

Érdeklődnék,hogy hol találhatók az országban ilyen iskolák,ahol lehet ezt a "szakmát" tanulni?

Előre is köszönöm a választ!!

2013. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!