Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kizáró egészségügyi okok a...

Kizáró egészségügyi okok a Rendőrségen (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Megnéztem az oldalt és 2 okkal kapcsolatban kérdeznék:


1.Ha valaki szemüveges:


Szóval mivan akkor ha valakinek csak az egyik szeme a rossz és ezt műtéttel megcsináltatja akkor is megmarad ez a kizáró ok?


2.Pollenallergia:


Sajnos nekem ez van.Valamit tenni ez ellen nem lehet, hogy megfeleljen a jelentkező mondjuk valami gyógyszeres kezeléssel vagy ilyesmi?


Köszi előre is!


2009. aug. 2. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem az: apukám szemüveges és allergiás is, mégis rendőr, semmi problémája nem volt ezekből:)
2009. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, de apukád gondolom már régen végzett és úgy hallottam, hogy mostanában kizáró feltétel ez.
2009. aug. 2. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
az allergia egyébként "kezelhető"! Nekem elég kemény allergiám jött ki pár éve, egy füves mezőn sétáltam és szószerint az arcomból minden folyt ami folyhatott, könny, nyál, nátha. Aztán kimutatták hogy egy pár dologra allergiás is vagyok. Ezután kezdtem el sportolni, egészségesen táplálkozni, megfelelő mennyiségű vizet inni és pár extra vitamint szedni a multivitaminon kívül és gyakorlatilag ki van mutatva hogy allergiás vagyok kb 5-6 dologra, de már akármiylen mezőn mehetek max egy-kettő tüsszentés, de semmi több! Amit én most szedek: multi-x, és 4-5gramm c. De van egy ismerősöm aki nagyon durván allergiás volt, ő nem vicceli el a témát és biztosra megy: multi-x, greens 3x1, 10g c-vit, reggel 10g glutamin, 100mg q10, szelén. Ezek a shop.builderen mind rendelhetőek, de megígérni hogy elmúlik az allergia nem lehet. Mindenesetre bajod egyiktől sem lesz,legrosszabb esetben pénzkidobás. De valószínűleg egészségesebb leszel tőlük..
2009. aug. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Belinkelem a felvételi követelményeket. Itt elvileg mindent megtalálsz ha figyelmesen elovasod.


[link]

2009. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a rendőrségi szakközépre gondoltam, de azért köszi ezt is.
2009. aug. 3. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
13.35-ös vagyok. Nincs különbség, az eü alkalmasági ugyanaz a tisztin és a szakközépben is.
2009. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az allergia kizáró oknak számít, de nem vizsgálják, tehát semmi akadálya, hacsak valami miatt nem találnak alkalmatlannak.
2009. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!