Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nézik rossz szemmel...

Mennyire nézik rossz szemmel a tetoválást?

Figyelt kérdés
A rendőrséghez vagy a honvédséghez szeretnék menni, szóval mennyire nézik rossz szemmel ha az embernek tetoválása van? Kiszeretném tetováltatni mind a két kezem teljesen és a vádlimra is szeretnék egy tetkót. Ez mennyire befolyásolja a dolgokat?

2012. szept. 30. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon. Úgy tudom hogy lehet tetoválásod, csak nem látható helyen. Vagyis ha felveszel egy inget és egy nadrágot akkor ne látszódjon ki. Illetve csak olyan tetoválás lehet ami nem sért közerkölcsöt (ne legyen a hátadon egy bazi nagy horogkereszt)


Honvédségnél nem tudom hogy van de a rendőröknél úgy tudom így van.

2012. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul a nyári ing rövid ujjú !
2012. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban "nem nézik jó szemmel", de nincs jogszabály, ami tiltaná. Érdekes nem?
2012. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A honvédségnél biztos nem nézik rossz szemmel, nekem is van, mégis hivatásos katona vagyok, azt hogy a rendőrségnél hogynézik, nem tudom...
2012. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :D
2012. okt. 1. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!