Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régóta szeretnék ankh tetoválá...

Régóta szeretnék ankh tetoválást a csuklómra. Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy kb 2 cm nagyságút, sima feketét. Semmi csicsamicsa, csak nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet a csuklóra. Úgyértem, ha később esetleg olyan munkám lesz, vagy olyan helyre megyek hogy takarni kelljen... De akkor hova máshova? Az Ankh jó ötlet?
2010. okt. 6. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Idefigyelj. Ha neked tetszik és akarod, csináltasd meg. :) Ittúgyis mindenki lefog fikázni, hogy micsoda egy marha vagy, mert tetováltatsz. :D
2010. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha akarod csináltasd meg. bár én nem csináltatnék tetoválást. akartam, de lett belőle semmi. lényegében, ha te úgy érzed jól magad akkor csináltasd meg.
2010. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ankh-tetoválása van Christopher Daniels és Jason Gory birkózóknak, Erykah Badu neo-soul/hip-hop énekesnőnek, Anastacia énekesnőnek, valamint Shaquille O'Neal és Dennis "Rodman NBA-kosárlabdajátékosoknak."

egyébként én nem tetetném magamra. szerintem nem elég egyedi. unalmasnak tartom. de ha neked tetszik, és van is közöd hozzá, tudod a jelentését, meg mondjuk érdekel egyiptom kultúrája akkor sztem nem gáz. de mondjuk a csukló lehet hogy necces hely bár nem tudom mit szeretnél a jövőddel kezdeni vagy mi a szakmád, de jól gondold meg mert van ahol nem tolerálják a tetkót látható helyen.

2010. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak Te tudod, hogy jó ötlet-e, mint ahogy azt is, hogy milyen munkakörben dolgozol, vagy esetleg mik a későbbi terveid. Az ankh nekem személy szerint tetszik, bár ez erősen szubjektív!

Egyébként azt mondják, ha tetoválást akarsz csináltatni, akkor várj vele egy évet, és ha még mindig akarod, akkor csináltatsd meg. Én is így csináltatam 20 évesen egy nonfiguratív tetkót a mellem fölé, bár majdnem ankh lett! ;)

N31

2010. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A jelentését természetesen tudom, és imádom Egyiptomot. Nem véletlen választás lenne.
2010. okt. 6. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!