Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 17 éves vagyok.2 hét mulva...

17 éves vagyok.2 hét mulva töltöm a 18-at, réggeben volt egy bolti lopás ügyem amiért 18-éves koromig meg rovást kaptam. és nem rég volt egy garázdaságom amiért 10 ezer forint pénz bírságot kaptam. Most van egy súlyos testisértés ügyem?

Figyelt kérdés
menyi a valószínüsége hogy lecsuknak?
2012. okt. 3. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második bűnöző, azért mert nem szeretjük általában a bűnözőket, téged sem, meg a kérdezőt sem, még nem érezzük magunkat csőlátóknak. )))

Mi ugyanis tanultunk, végigjártuk az iskoláinkat, dolgozunk, hasznot hajtunk és nem lopunk és nem verünk meg másokat.

(Tudom, hogy ezt így nehéz elképzeni...)

2012. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
Képzeld kedvesem, én is tanulok és dolgozok is. És én is tisztességes melóval fogom keresni a kenyerem. Nem vagyok bűnöző azért mert volt 1-2 rendőrségi ügyem, illetve mert nem élek mintapolgár életet.
2012. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

17 éves korra 2 elítéléssel a hátad mögött, most "beköszönt" egy komolyabb vád is... Jól írták, hogy ebből már jó eséllyel lehet letöltendő.

Amúgy (mint páran már említették) ilyen katasztrofális helyesírás arról árulkodik, hogy komoly iskolázottsági gondok vannak. Ha ehhez még hozzávesszük, hogy felnőtt sem vagy, de már harmadjára állsz a bíróság előtt, akkor mit gondolsz, ki fog egy hozzád hasonló embert alkalmazni??? Miből fogsz megélni? Bűnözni akarsz, és majd a börtönben megrohadni? Ideje lenne észbe kapnod!


#10-esnek: Aki csak szimplán b@szott tanulni, az igenis rossz ember. Tudod miért? Mert ha már tanulni is b@szott, akkor jó eséllyel dolgozni is b@szni fog, aminek 2 következménye van:

1. A dolgozók adójából kell eltartani, mint egy élősködő férget.

2. A féreg nem éri be a segéllyel, jó eséllyel bűnözni is fog, aminek szintén a becsületes emberek isszák meg a levét.

Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnál, ha a kocsmában egy vascsővel párszor pofánb@sználak, majd a haverok is, mert felénk "ez a módi". És ha már úgyis eszméletlen leszel, akkor elvennénk a tárcád, hiszen "erősebb kutya b@szik" a szavaiddal élve. És mivel szerinted ez a világ rendje, és emiatt nem is jelentesz fel, és nekünk sincs mit megbánnunk, emiatt ezt minden héten eljátszanánk veled...

2012. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
0%
Kedves utolsó.10-es vagyok.A levezetésedben van igazság ezt aláírom. Viszont ami azok után következik, az piszkálja a csőröm, elmagyarázom miért. Velem ezt 1szer tudnád eljátszani! Attól, hogy én aszerint élem az életem hogy:Erősebb kutya b*szik, az nem azt jelenti, hogy ha kell hanem kötekszek stb...Félre értés ne essék!Viszont ha ki kell állnom magamért, azt gondolkodás nélkül megteszem, ezt nem nevezném előnynek, emiatt keveredtem már komolyabb balhékba is.
2012. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%

Még mindig 10es vagyok!

Egyébként arra a kérdésedre, hogy kíváncsi lennél mi csinálnék ha... a válasz egyszerű, felvenném a kesztyűt.

2012. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Kleptomániás vagy? Hát bocsi, de erről kizárólag te tehetsz, hogy börtöntöltelék lettél. Lehet, hogy az van a dologban, hogy nem kaptál megfelelő nevelést a szüleidtől, de elég idős vagy ahhoz, hogy ebben a korban normálisan tudj viselkedni. :)
2012. okt. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kapsz legalább 2-3 évet.

A mai fiatalok nem tudnak viselkedni, ez kell nekik.

Még ha tényleg önvédelem is volt, legalább a másik kettőért most kapsz valamit. Nekem is kellett már megvédenem magam. Kinyomhattam volna a szemét, eltörhettem volna a nyelőcsövét, az orrát. De csak földre vittem, és elsétáltam. Meg se ütöttem.

2012. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

lopás, garázdaság, súlyos testi sértés... Jó kis bűnözői karrier! Ezután jön a kocsilopás, gyilkosság! Öröm lehet a közeledben élni!

Ezekhez nagyfiú vagy, de a felelősségvállaláshoz nyuszi?!

Nem gondolod, hogy valami nincs veled rendben?!

Bejegyzésmentes erkölcsi nélkül mondjuk olyan munkát is kapsz - pláne a mai világban.

Kívánom, hogy az itteni cimboráddal szólalkozz össze személyesen, egyik ütésért sem lenne kár, csak a kötszerért és a fertőtlenítőért.

2012. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!