Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A volt barátom zaklat facebook...

A volt barátom zaklat facebookon, fenyegetőzik! Törölni, tiltani nem akarom mert az feldühítené és beláthatatlan következménye lenne! Ha nem életveszélyesen fenyeget meg, fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért tiltsd csak le.
2012. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor veszélyben lennék és a családom is! Ezért nem "merem" letiltani!
2012. okt. 7. 16:30
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne tiltsd le.
2012. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jelöld meg spam-ként az üzenetét aztán csak gyűljön ott, legalább kiírja magából....
2012. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy idáig nem válaszoltam neki, kerültem ahogy tudtam még a találkozást is és ez dühítette fel! Ördögi kör:((!
2012. okt. 7. 16:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen keres, az zaklatásnak minősül. De nem értem, letiltani félsz, de feljelentenéd, ha tehetnéd?
2012. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A fenyegetőzést bármilyen formában feljelentésre lehet vinni. Azt javaslom nyomtasd ki az összes fenyegető levelét, és jelentsd fel a rendőrségen. Ha már alapot is adott rá, igényelj rendőri védelmet. A lakásod bejáratát kamerázzátok be (éjjel-nappali kamera állandó felvétellel - 10e forint), és ha azon látszik valami, vidd a felvételt a rendőrségre. Igényelj távoltartást, hasonlók. Mindenképp fordulj a rendőrséghez, mert ha így bármi van érvelhetsz azzal a következő feljelentésnél, hogy már előre féltél ettől, már tettél is feljelentést.
2012. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Fenyeget és zsarol! Azért kérdeztem mert már nem sokáig bírom idegekkel! Félek tőle!
2012. okt. 7. 16:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A feljelentéssel nem bosszantanád fel, a fészbúkkal meg igen?

Érdekes.


Írd neki, hogy álljon le, mert megvereted. Tiltsd le a telefonszámát, és a facebook accountját.

2012. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A fenyegetéseket mentsd le. Ha akarod, juttasd el a rendőrségre, ez a te döntésed megteszed e vagy sem.


A facebookról töröltesd magad. Az is dühíti, hogy látja gondolom a közös fotóitokat az új pároddal. Ne önts olajat a tűzre. Ha nincs facebook, nincs mit nézegetnie. Letiltani hiába tiltod, megnéz már regből. Töröltesd a tied is, az új párodét is, ha nincs mit nézegetnie, néhány hónap alatt lehiggad.

2012. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!