Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 1 az 1 be lebokszolom...

Ha 1 az 1 be lebokszolom haverommal a tegnapi vitámat, de a vitát látták az ismeröseink. Akkor az lehet inditék ha esetleg feljelent?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 08:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi ,hogy ha esetleg eltöröm az állát akkor 1 állítás 1 tagadás , de mégis látták a vitánkat és összeugatásunkat az ismerösök, az lehet-e indíték , lehet az bizonyíték ha tanukat intéz akik látták a vitát?
2012. okt. 30. 08:37
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert szerinted rajtad nem lesznek nyomok? Még ha olyan nagyon keménynek is érzed magad, hogy te odamész megütöd és 8 csontja eltörik, attól még a kezeden is lesz sérülés. Persze az érdekesebb felállás az lenne, ha Ő önvédelemből eltörné a te állad. És igen pont ez az indíték.
2012. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Önvédelemböl eltörné az állam?

Hát akkor azt mondanám , hogy megtámadott én nem is akartam öt bántani..


Na ezt védd ki!

2012. okt. 30. 09:07
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Logikus, hogy te elmész hozzá nagy hevesen megvédeni magad.
2012. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Logikusan, honnan vetted , hogy én elmegyek hozzá? :D
2012. okt. 30. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább 69 és nyugton lesztek mind a ketten!!!:)
2012. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hallottam apukáddal ti is jóban vagytok.. gondolom innen ered az ötlet. XD
2012. okt. 31. 06:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Garázdaság mindenképpen ha nyilvánosság előtt történik a szóváltás. Könnyű testi sértésnél vagy feljelent vagy nem, súlyos testi sértésnél (csont törés) viszont az orvos hivatalból kötelezően megteszi a feljelentést, és ott már nem hazudhat senki, a hamis vád büntethetősége miatt.

Esetleg azzal az eszközzel, ami megkülönböztet bennünket az állatoktól, azaz a kommunikációval nem lenne egyszerűbb? Ha már írod, hogy haverod. Ne akarj lenni egy priuszos 14 éves takony, mert az nem menő.

2012. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jolvan, igazad van! Bocsánat!Meg bántam, hogy egyáltalán ilyen gondolatok forduktak meg a fejemben.


Köszönöm a válaszaitokat!

2012. okt. 31. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:

"Hallottam apukáddal ti is jóban vagytok.. gondolom innen ered az ötlet"


Megvolt.Köszi!:)

2012. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!