Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác. Jól elvagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Jól elvagyunk mindig mikor találkozunk, sokat hülyéskedünk. Kavartunk is párszor. Aztán közös ismerőseink megkérdezték akar e valami komolyabbat. A válasz az volt rá, hogy nem tudja. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rá egy hétre beszéltünk erről , hogy mi legyen kettőnkkel, azt mondta próbáljuk meg.Meg is próbáltuk de másnap "szakított " velem mondván , hogy nem tudja mit akar és , hogy nem rég lábalt ki egy komoly kapcsolatból.Mély sajnálatokkal közölte , hogy velem nincs baj meg , hogy nagyon szerethető vagyok..Ötletek , hogy mit csináljak ezek után?! Nekem kellemetlen így találkozni vele , ezek után..
2012. okt. 1. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A te szohasználatodban mit jelent:"Kavartunk is párszor."?
2012. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi komoly nem volt, csak smároltunk..meg megöleltük egymást..
2012. okt. 1. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:

elég kellemetlen. nekem volt ugyanígy párszor. sajna nem vesz téged komolyan ezért mondja h "nem tudja", kihátrál. pasiknál van iyen bekattanás. sajna ettől a típustól komolyat ne remélj.

amúgy kb hasonló kérdést írtam ki én 1-2 napja, szinte majdnem uez a sztori. itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csokolozás azért már komoly kategoria! Aki azt komolytalannak veszi, az a szeretkezést is annak tartja majd. A közös ismerösök hogyan kerültek a képbe? Ha hozzám odajönne egy "ismerös", hogy ezzel vagy azzal akarok-e valami komolyabbat, az "ismeröst" meg vszinüleg az öt megbizot is elküldeném valahova. Nekem gyanus, hogy a "közös ismerös"-sel elbaltáztad ezt a dolgot. Kerüld!
2012. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Nem én küldtem oda , egy a baráti társaságunk és ők is ott voltak a bulikon amikor ez történt.Én úgy érzem nem vagyok hibás.És tényleg köszönöm a válaszokat!^^
2012. okt. 1. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!