Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyáron majdnem megerőszakolt...

A nyáron majdnem megerőszakoltak. Most láttam egy képet egy közösségi oldalon arról a férfiről, aki megölte azt a 23 éves győri lányt a napokban. Ő volt aki engem is bántott?

Figyelt kérdés
Bár a sokktól halványultak nyár óta az emlékeim, de ez az ember nagyon hasonlít arra, aki engem megtámadott. Mit tegyek? Menjek a rendőrségre,hogy azt hiszem,lehet hogy...Mert egyáltalán nem vagyok benne biztos,de ahogy megláttam,bevillant,bár lehet,hogy csak hasonlítanak. Mit tegyek? Vádaskodni nem akarok,főleg,ha tévedek!

2012. okt. 31. 21:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ne az itteni válaszadók véleményére adj, mert látszik, hogy nagyon ostobák.
2012. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
23:17! Köszi,végre valaki,aki talán fel tudja fognia dolog súlyát! És persze le is pontoznak ezért...Szánalmas!
2012. okt. 31. 23:19
 23/37 anonim ***** válasza:
19%

"23:17! Köszi,végre valaki,aki talán fel tudja fognia dolog súlyát! "


Azt nem mondta, hogy felfogta csak lehlyézett mindenkit. Amúgy meg ezek után kérjél tőle tanácsot. Mindenesetre, ha engem egy hozzád hasonló ember alaptalanul megvádolna, mindent megtennék, hogy börtönbe kerüljön.

2012. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
9%

"nyáron majdnem megerőszakoltak" - Mi az hogy majdnem? Először ellenkeztél aztán meggondoltad magad és belementél a dologba?


"Ő volt aki engem is bántott?" - Honnan tudjam? Nem voltam ott.

2012. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen bicskanyitogató stílussal ne menj inkább arendőrségre.
2012. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Na kijelentésem újra bebizonyosodott, ez a 66%-os vmi nagyon nagy gyp-s lehet, nem is értem minek válaszolgat ennyi ésszel, inkább rohanna egy kisegítő iskolába, oda való
2012. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Persze,én kerüljek börtönbe,aki tette meg had szaladgáljon nyugodtan! Kicsit gondolkodjatok is mielőtt írtok,észlények! Nyilván ti nem lennétek felháborodva,ha veletek vagy rokonotokkal történt volna ilyen! És itt be is fejeztem az írogatást,mert vannak,akik túl sötétek,hogy felfogják a dolgok súlyát!
2012. nov. 1. 12:03
 28/37 anonim ***** válasza:
52%-os, te alapjáraton vagy ilyen buta vagy csak most a mi kedvünkért tetteted?
2012. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
15:07! Ültem a vonaton és olvastam egy könyvet,mikor az a beteg állat megtámadott.Ez valóban provokatív viselkedés volt részemről! Te sem lehetsz valami nagy zseni az írásodból ítélve.Szánalmas!
2012. nov. 1. 15:22
 30/37 anonim ***** válasza:
16%

"Ültem a vonaton és olvastam egy könyvet,mikor az a beteg állat megtámadott"


Nagyon életszagú...


"Ha a pénzem kellett volna akkor elfut a táskámmal. "


A vonaton, hova?


"Én kb 5 percig hadakoztam kiabáltam,ütöttem ahol értem és ez volt a rohadt nagy szerencsém,mert erre ő nem számított,nem volt felkészülve. ÉS elszaladt,mikor látta,hogy nem hagyom magam"


5 percig garázdálkodtatok a vonaton és senkinek nem tűnt fel? A vonatról meg leugrott?


"Itt te vagy az, aki egy normális kérdéshez baromságokat írogat, aztán meg árulkodik, mint vmi dedós:D"


Tényleg baromság leírni, azt, hogy talán nem kéne vadidegen embereket a kitalációival megvádolni.


"Sajnálatos, de ilyen buta emberek tényleg léteznek, mint te, elég elszomorító:("


Az is, hogy a hozzád hasonlók nem képesek önállóan gondolkodni...


" Te sem lehetsz valami nagy zseni az írásodból ítélve."


Neked milyen iskolai végzettséged van?

2012. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!