Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pár hónapja majdnem megerőszak...

Pár hónapja majdnem megerőszakoltak. A rendőrség azóta nem jelentkezett. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Akkor adtam személyleírást,elkérték az adataimat,és a pasi után indultak.De azóta sem értesített senki semmi fejleményről.És az a beteg ember még mindig szabadon mászkál.Mit kéne tennem? Menjek be a rendőrségre kérdezősködni,reklamálni? Félek és az volna a minimum,ha legalább tájékoztatnának.De tudom,az országban amig vér nem folyik addig senki nem lép semerre!Felháborító a magyar rendszer!

2012. szept. 29. 21:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%

Most nézd meg azt a szegény Bándy Katát. A gyilkosával még riportot is csinálnak, jó hogy sztárt nem faragnak belőle.

Manapság nem a sértettel foglalkoznak, így lehet hogy téged is elfelejtettek, besúvasztottak a többi akta közé.

2012. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a gyanum.Igen az a szegény lány sem tehetett semmiről.Tiszta Amerika ami már itt folyik.Az összes ilyet fellógatnám.Mért nincs már halálbűntetés?!
2012. szept. 29. 21:55
 3/52 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem kapsz értesítést,addig folyamatban van az ügy,tehát keresik az elkövetőt.Ha lezárják,akkor írásban fognak értesíteni.
2012. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
57%
khm... amerikaban megis van halalbuntetes.
2012. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Amerikát arra értettem,hogy gyilkosság ezerrel meg nemierőszak egy rakat...Szóval nyomoznak.Elvileg.Azt hallottam,hogy ha nem kapják el a pasast akkor 10 évig nem évül el az ügy. Nyomozó ismink mondta.És ha bennék a kapitányságra megkérdezni,hogy van-e valami akkor adnának ki infót,vagy semmi közöm hozzá,hol tart a nyomozás? Végülis csak engem erőszakoltak meg majdnem,mi az már?!
2012. szept. 29. 22:13
 6/52 anonim ***** válasza:
Hivatalos ügyekben csak írásban közölnek tényeket.
2012. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősünknél igaz betörés volt, de valamennyi idő után kapott egy levelet hogy a nyomozás nem járt eredménnyel és hogy befejezik a dolgot. Mert ugye annyi bűncselekmény van hogy nincs idejük 1 esetre annyi időt rászánni. De most az is milyen hogy pár házzal odébb betörtek. Kihívták a rendőrséget, de azok meg csak a polgárőröket küldték ki, mert a rendőrök kevesen vannak és nem értek rá...Aztán a polgárőrök szétnéztek stb. és vagy 3 órával később jöttek ki csak a rendőrök. Aztán a helyszínelőkre is várniuk kellet 1-2 órát, mert azt mondta a csaj hogy 5 kerületre van 1 autó....


De hogy történt az eseted? Ha nem személyes kérdés. Hátha tanulságos lenne.

2012. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
22:32! Este 10ig dolgoztam és munka után mentem ki az állomásra,mert vonattal járok.Senki nem voltm a vonaton csak egy pasi cigizett a peronon ami ugye tilos,de ez lényegtelen is.felszálltam az üres vonatra gondolván,hogy van még fél óra az indulásig addig pihizek egyet.Felszállt a pasi is és a majdnem mellettem lévő ülésre leült úgy tett mintha telefonált volna.Aztán felállt,kinézett az ablakon,és furán nyugtalan volt így visszagondolva.én meg már majdnem elbóbiskoltam,mikor nekemtámadt,folytogatott,lefogott,meg tapizott,meg próbálta a számat is befogni,de kiabáltam,sikítoztam meg ütöttem ahol értem.Ez tartott úgy 3 percig mire egyszercsak fogta magát lerohant a vonatról és elfutott.én meg mentem segítséget kérni a forgalmi irodába ahol kihívták a rendőröket.azóta meg semmi hír,még látleletet sem vettek,pedigg le kellett volna fényképezniük milyen állapotban voltam,mert ez is bizonyíték.hanyagok voltak,valljuk be!
2012. szept. 29. 22:48
 9/52 anonim ***** válasza:

Fuhh de durva. Undorítóak!!És ilyet már máskor is hallottam, hogy bűncselekmények történnek a vonatokon...

De valószínűleg kevés volt nekik a nyom, és így nem tudnak előrébb jutni.


Hát, no comment...

2012. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Tudod ahogy felvették a vallomásom majdnem úgy nézett ki,hogy jókedvemből találtam ki ezt a kis estimesét és jajj nekik ezért a "semmiségért" ki killett szállniuk.A hajam tiszta kóc volt a felsőm csak úgy lógott rajtam a dekoltázsomból folyt a vér,a szemeim kisírva.És akkor még megkérdezték tőlem,hogy de ugye nem viccelek, Hát mondom de,nyilván nincs jobb dolgom! És igen,a mai napig rettegek az állomáson de most is van hogy azzal a vonattal kell utaznom.és félek egyedül az utcán és féltem azokat a nőket akikkel ugyanezt megteheti ez az aberrált állat.de persze a lelki sérüléseim az én dolgom,a rendőrségé az lenne,hogy ne pofátvágva álljanak neki keresni az ilyen állatokat!
2012. szept. 29. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!