Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A nyáron majdnem megerőszakolt...

A nyáron majdnem megerőszakoltak. Most láttam egy képet egy közösségi oldalon arról a férfiről, aki megölte azt a 23 éves győri lányt a napokban. Ő volt aki engem is bántott?

Figyelt kérdés
Bár a sokktól halványultak nyár óta az emlékeim, de ez az ember nagyon hasonlít arra, aki engem megtámadott. Mit tegyek? Menjek a rendőrségre,hogy azt hiszem,lehet hogy...Mert egyáltalán nem vagyok benne biztos,de ahogy megláttam,bevillant,bár lehet,hogy csak hasonlítanak. Mit tegyek? Vádaskodni nem akarok,főleg,ha tévedek!

2012. okt. 31. 21:56
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Kijött akkor a rendőrség,pontosabban 2 járőr,adtam személyleírást.És nem tettek semmi mást. Látleletet nem vettek pedig tele voltam karmolással,zúzódással és a hivatalos eljárás szerint így is úgy is kellett volna a látlelet márcsak azért is hogy maradjon nyoma annak,hogy akkor milyen állapotban voltam.De nem tettek semmit és azóta sincs semmi hír,hogy megtalálták-e! Higyjétek el,képes lettem volna naponta rendőrségre,bíróságra rohangálni,ha ezzel elérem azt,hogy rácsmögé kerül az a beteg! És pont attól rettegtem,hogy mások is veszélyben vannak.De akkor és ott a rendőrök első kérdése az volt,hogy "ugye nem csak viccel?" de csak vicceltem,és magamat karmoltam véresre és csak úgy sportból bőgtem meg remegtem,mert nem volt épp jobb dolgom. Én magam részéről mindent megtettem,de tényleg igaz,hogy míg vér nem folyik,nem tesznek semmit!
2012. okt. 31. 22:38
 12/37 A kérdező kommentje:

Elmagyarázzam,mi az,hogy majdnem megerőszakoltak? Nos lefogott próbálta a számat befogni és mindeközben folytogatott,és cibálta rólam le a ruhát.Ha a pénzem kellett volna akkor elfut a táskámmal. De nem ezt tette! Tudjátok azt,hogy a nők 85%-a 10 másodpercen belül ilyen esetben feladja a küzdelmet és beletörődik a sorsába? Én kb 5 percig hadakoztam kiabáltam,ütöttem ahol értem és ez volt a rohadt nagy szerencsém,mert erre ő nem számított,nem volt felkészülve. ÉS elszaladt,mikor látta,hogy nem hagyom magam.És tudjátok olyan erő szabadult fel bennem akkor és ott,amit sosem hittem volna a 170cmmel és az 50kilómmal,hogy bennem van. És szerencsém van,hogy megfojtani sem tudott.

Na,ilyen az,ha valakit majdnem megerőszakolnak!!!!

2012. okt. 31. 22:43
 13/37 anonim ***** válasza:
170 cm? A férfi nagydarab volt hozzád képest?
2012. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Nem,de őszintén nem nagyon figyeltem a magasságát,olyan velem egymagas lehetett vagy pár cm-vel alacsonyabb.
2012. okt. 31. 22:46
 15/37 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsit zömök tesfelépítésű volt.Volt hasa is azt is láttam.
2012. okt. 31. 22:47
 16/37 anonim ***** válasza:
Ha ennyire homályosak az emlékeid, nem látom sok értelmét annak, hogy elmenj a rendőrségre.
2012. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom más abban a helyzetben,félhomályban mennyire tudná megfigyelni,miközben épp azért küzd,hogy ne becstelenítse meg egy beteg állat. De tényleg lehet,semmi értelme,úgysem történne semmi. Majd legközelebb jobban figyelek és megkérem,hadd készítsek már róla egy képet...
2012. okt. 31. 22:53
 18/37 A kérdező kommentje:
És az nem szánalmas,ahogy sokan írogatnak itt? Ezért van ennyi bűnözés itthon,mert mindenki úgy áll a dolgokhoz,hogy azért történt biztosan,mert az áldozat kiprovokálta. Nem hinném,hogy én hibáztam,sokkal inkább a rendőrség akkor és ott.És aki megölte ezt a lányt,remélem élete végéig bűnhődni fog,ha nem is a börtönben,de a sors remélem bosszút áll!
2012. okt. 31. 22:58
 19/37 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy Te vagy a hibás. De ha arra sem emlékszel, milyen magas volt (márpedig ha olvastad a rendőrségi jelentést, legalább erre már meg kellett volna probálnod visszaemlékezni, hiszen kifejezetten alacsony férfiról van szó), akkor túl kevés ez ahhoz, hogy őszintén megvádolhasd. Mert egy "talán" az talán igen, tlán nem. A bíróság meg nem ítélhet el senkit egy "talán igen, talán nem" nemi erőszakért.
2012. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Leírtam akkoris nekik,hogy kb olyan magas lehetett mint én. Akkor élénkek voltak az emlékek. Ez a pasas 165cm tehát nagyjából velem egymagas. De nem volt nálam szabócenti,hogy lemérjem a pontos magasságát. Tudod van,hogy ilyen eset után blokkolja az ember agya a részleteket,vagy az egészet. Ez trauma,sokk. Van,aki képtelen visszaemlékezni,van,aki tisztán emlékszik.Akkor ha komolyabban vettek volna,hitelesen írtam le a pasit. És egy nyomozó ismerősömtől tudom,hogy a leírás alapján fantomkép is készülhetett volna,de nagy ívben tojtak a fejemre.
2012. okt. 31. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!