Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyilvánosságra hozták-e már,...

Nyilvánosságra hozták-e már, hogy kik POLCZ ERIKA tettestársai, a bérgyilkosok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 13:57
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

Természetesen az 51 éves B. József és 41. éves K. József hajléktalanok teljes nevére gondolok.

A modik rapszodikus hozzáállása miatt a kérdésbe nem vehetettem bele.

2012. nov. 4. 14:02
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Dehogyis hozták! Egy ártatlan 11 éves kisfiút kaszával PÉNZÉRT(!) agyonverő embernek JOGAI vannak, nem hozhatják nyilvánosságra a nevét, hogy képzeled..?!
2012. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy naiv vagyok, vagy lemaradtam egy brosúrával, de én még mindig nem értem: Ennek a dögnek (a rendőrségi sajtótájékoztató szerint hölgy) miért volt jó, hogy legyilkoltatta ezt a szép kisfiút? Őt mit nyert, vagy mit akart nyerni belőle?


Meg azon is fennakadtam, hogy vannak "emberek", legyen az hajléktalan is, akik egy megrendelésre két üveg borért, vagy ki tudja miért, csak úgy hidegvérrel képesek legyilkolni egy gyereket. Ha ez van, akkor tényleg félni kell ebben az országban!

2012. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%

14:14

Állítólag az történt, hogy Polcz összeköltözött Bence nevelőapjával, de neki is volt egy ugyanolyan korú fia és a két kicsi nem jött ki egymással, ezért a férfi kirakta őket a házából, de továbbra is tartották a kapcsolatot, együtt jártak, csak az együttélés nem működött. Erre ez a pszichopata korcs azt találta ki, hogy ha eltünteti az útból a kis angyalt, akkor visszaköltözhet, bodog család lesznek.


A "hölgy" szón én is fennakadtam! Elsírtam magam, ahogy olvastam, mi történt, de ez a szó megütötte a szemem!

2012. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
82%
Köszönöm, hát ezt nem tudtam volna kitalálni.
2012. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként a luvnya teljes neve Soósné Polcz Erika, Szita Bence gyilkosa.. :(


Simán polcz Erika volt.

A Soósné nem ő volt!

2012. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem érdemli meg a nagy p és e betűt se! Undorító aljas mocsadék állat az ilyen nem ember! Egy ártatlan gyereket megölni így, vagy bárhogy... Sohasem lenne szabad többé emberek közé engedni!
2012. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
65%

Egy 11 éves kisfiúnak nem lenne szabad meghalni semmiért sem.


Bár nekem a fotóiról nem rögtön a kis "angyal" jutna eszembe. A nevelőapa szerint is vagány kisfiú volt.

2012. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%

Ha megvannak a gyanúsítottak, akkor már semmilyen személyes adatot nem hoznak nyilvánosságra.

Senkinek sem lenne jó, ha tele lenne a nevükkel a sajtó, aztán kiderül, hogy csak rájuk fogták. Hajléktalanok, innentől kezdve még az sem kizárt, hogy elvállalták valaki helyett.


Amúgy valami nagyon nem stimmel azzal az országgal, ahol olyan emberek, akik nem ismerték az elhunytat azon kezdenek el vitatkozni, hogy angyal volt-e vagy sem.

2012. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik hajléktalan két hete szabadult a börtönből, ahol nemi erőszak miatt ült! Miért nem lehet leírni a teljes nevét az ilyennek?
2012. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!