Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nyilvánosságra hozták-e már,...

Nyilvánosságra hozták-e már, hogy kik POLCZ ERIKA tettestársai, a bérgyilkosok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 13:57
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
75%
A Polcz Erika a Nemzeti Adó- és Vámhatóságnál dolgozott, vagyis elméletben nem lehetne primitiv és őrült! Közalkalmazott vagy közhivatalnok lehetett egy ilyen?! Hogy nem normális, az biztos.
2012. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
83%

különböző rétegeink vannak

attól még nem biztos, hogy nem őrült, hogy tud számokat összeadni, és nem pisil a szoba közepére

2012. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
78%
Talán skizofrén elmebeteg.
2012. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
76%

- A fiatalabbik, a 41 éves "gyanúsított" neve és arca onnan ismert, hogy a Kaposvár TV pár hete bemutatta, amikor pizsamában éhségsztrájkba kezdett a Városháza előtt, ezzel tiltakozott a 120 napos távolságtartás miatt, amit a családja bántalmazása miatt rendeltek el ellene. (Ettől lett hajléktalan)A TAKÁCS JÓZSEF név nem tipikus, de a riportban egy erősen napbarnított férfit láthatunk.

- A sokszorosan büntetett, 57 éves, tar kopaszsága miatt Kojak becenevű, BOGDÁN JÓZSEFnek állítólag leégett a háza, azért nincs hol laknia. Az Ő fényképét nem ismerem, hírforrásom pedig csak úgy kommentálta a tényt, hogy "az etnikumát ugye nem kell bemutatnom?"!


Most akkor van etinikum/ok/hoz köthető bűnözés Magyarországon vagy nincs?

2012. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
57%
Sőt, ez a mostoha sem a napon barnultak közé tartozik, úgy nevelt gyerekeket, hogy a katolikus gimnáziumba(!?) járó lánya 16 évesen már gyereket szült, ezért van másfél éves unokája. Nem ismerik a Tízparancsolatot? Pl. ne ölj, ne paráználkodj? És honnan vette volna a 200 ezres vérdíjat? A munkahelyén sikkasztva?
2012. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
82%
2012. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
75%

arról nem az egyház, vagy a papok tehetnek, hogy az egyik tanulójuk könnyűvérű,

200 E sem olyan sok, hogy ahhoz sikkasztani kéne. Elég dolgozni is.

2012. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
82%
2012. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
86%
A BOGDÁN JÓZSEF nevűt, még "GUBINA" néven is szokták emlegetni, valóban félelmetes jelenség a fickó, olyan tipikus ostoba kissebbségi!Rengeteget ült már! A faluban , ahonnét származik mindenki fél tőle, nem ok nélkül!Egyik hosszabb benntartózkodása után arra döbbent rá, hogy a rokonai lebontották a putriját ,amiben élt!Hallottam róla durva dolgokat! Pl. van egy rendes, nem roma család, akikhez önkényesen beköltözött, terrorizálta őket, és elvette a pénzüket is, majd ismét lecsukták, de sajna szokás szerint megint kiengedték! Mindenki tudta a környéken,hogy előbb-utóbb csinál valamit, de ez egyszerűen felfoghatatlan!
2012. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
75%
ja, még a katolikus gimnáziumhoz hozzáfűzném, Nehogy bárki azt gondolja, ott minden hibátlan és bűn mentes! Én is a kaposvári kat. gimn-ba jártam. Szörnyű hely, ha gyerekem lesz soha nem engedem, hogy ilyen helyre járjon! A gazdag gyerekek ugyanúgy megalázzák a szegényebbeket, vagy még inkább!A tanárok nagyképűek,lekezelőek és bunkók, 1-2 kivétellel!Nekem volt olyan pap tanárom, aki idegességében ordítva tépte le a függönyt a teremben, óra alatt, majd szó szerint hülyének nevezte egyik osztálytársam, engem dinnyének titulált, és azt is hozzátette egy másik fiúra utalva, "a rohadt alma megfertőzi a többit is és azok is elrohadnak, ezért ki kell válogatni a rohadt gyümölcsöt a többi közül, majd kidobni a kukába" kérdem én: értelmes felnőtt ember, mond ilyet egy gyerekre? és ezt egy pap mondta, ha jól emlékszem máté atyának hívták! Én már másik suliban érettségiztem, nem bírtam a nyomást, de tudnék még érdekeseket mesélni!
2012. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!