Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan védje meg egy magyar magát és családját a cigányoktól?

Figyelt kérdés
Összeverték a bátyám és a barátnőjét. Bátyám agyrázkódást kapott. A rendőrség semmit nem csinált. Nyoma sem maradt az esetnek, hiába lettek kihívva. Nem jelentheti fel azt az átkozottat, mert lemészárolják a családunkat. Mit lehet tenni? Miért tehetnek meg mindent mindenféle következmény nélkül?
2009. aug. 13. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Biztos ismersz néhány skincherdet. Vagy ha nem akkor amikor az utcán ltsz egyet szólj neki. Biztosan szívesen a segítségedre siet ilyen ügyben. Vagy probáld meg, hogy a Magyar Gárdától vagy valamilyen hasonló nemzeti szervezettől kérsz segítséget. Olyan környéken és ahhoz hasonló vesélyes környéken élnék akkor biztosan belépnék.

Az legalább egy biztonságos védelmet jelentenne tölük.

Biztos ismersz néhány skincherdet. Vagy ha nem akkor amikor az utcán látsz egyet szólj neki. Biztosan szívesen a segítségedre siet ilyen ügyben. Vagy próbáld meg, hogy a Magyar Gárdától vagy valamilyen hasonló nemzeti szervezettől kérsz segítséget. Olyan környéken és ahhoz hasonló veszélyes környéken élnék akkor biztosan, belépnék.

Az legalább egy biztonságos védelmet jelentene tőlük.

Mert, ha fel akarnak veled szemben lépni, akkor pillanatok alatt 20- 30 gárdista lepi el a házad előterét.

Az ismerősöm ki gárdista így járt. S most fognak avatni engem is ott augusztus 22-én.

Csak azért a Gárdát ajánlóm, mert tudom, hogy nem rasszista egy szervezet, viszont összetartanak.

2009. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Az örök dilemma...tűrni de meddig?
2010. jan. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nem is láttom a Magyarokon,hogy bármilyen megoldást akarnának tallálni a cigányok ellen. Akitt még nembántottak az,azzal érvel,hogy vannak rendes cigányok is.(de majd mindenki rájön,hogy talán még sincs... ???)
2011. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pont ugyan úgy, ahogyan a „magyaroktól”.
2015. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!