Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A többségnek is inkább pozitív...

Árokpart kérdése:

A többségnek is inkább pozitív tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta nézem ezt a fórumot és rengeteg a rendőrséggel kapcsolatos kritikák vannak. Jó hibák, visszásságok is előfordulhatnak de melyik országban nincsenek. Sok olyan hozzászólással, történettel találkoztam itt amelyben azt írják, hogy bárkit is minden atrocitás és ok nélkül bántalmaztak. Úgy értette az egyik hozzászóló, hogy egy sima igazoltatás során minden nála volt fel is mutatta és mégis bántották. Őszintén megmondom ezt nem hiszem el. Ugyan szerencsére sem szabálysértési sem más ügyből kifolyólag még nem volt dolgom a rendőrséggel viszont mikor Budapesten segítséget helyesebben információt kértem tőlük nagyon rendesek és segítőkészek voltak. Másnap egy buszos kirándulásra mentünk csoporttal és hajnalban indultunk így egy nappal korábban már Pesten aludtam ezzel kapcsolatban kértem infót, hogy hol olcsó viszonylag a szállás. Még jóindulatból tanácsként azt is mondták, hogy esténként melyik környék veszélyes. Meg tudja e erősíteni véleményemet akár ezen az oldalon olvasó rendőr is, hogy amit én tapasztaltam a pozitívum az az általános és nem amit itt több hozzászóló is irt korábban.
2012. nov. 14. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Hát , informáltak igen.


De bezzeg a cigány putrik körül nem nagyon járőröznek , pedig arra fele kellene.

2012. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Az embereknek az a bajuk,hogy ha 100 helyett 120-al hajtanak leinti őket a rendőr megbünteti őket és az a probléma,hogy aki 200-al megy azt meg nem intik le.

Például: valaki ellop 1 milliót és elmenekül, aztán te ellopsz 20 ezret és elkapnak akkor felháborodsz,hogy de hát a másik sokkal többet lopott.A lopás lopás a szabálysértés meg szabálysértés.

Ezt pedig nehezükre esik megérteni egyeseknek ezért legegyszerűbb utálni azt aki a politikusok döntése által hozott törvényeket betartatja.


Nem hülyék a rendőrök, nem fognak senkit sem ok nélkül bántani mert az az állásukba kerülhet.

Tapasztalataim szerint a rendőrök többsége normális,de persze vannak kötekedő, hatalmukkal visszaélő zsaruk is,de ez ellen nem lehet tenni, az már csak emberi tulajdonság.

2012. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Az idősebb rendőrök még értek valamit de a maiak: E l nézem a mai fiatal rendőröket ha valaki csúnyán rájuk néz vagy rájuk ordít attól meg rémülnek!
2012. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Komplikato ***** válasza:
100%

Hát sok kapcsolatom nincs a rendőrséggel egyik oldalról sem.

De.

Utcai lopás, kisgyerektől mobil és pénz elszedése témában.

Ex feleségem a szemtanú.

Kihallgatás és szembesítés a rendőrségen.

Most akkor képzeld el, hogy megy ez egy amcsi, angol, német vagy francia krimiben ...

Meg van?

Na magyar verzió:

Leültették elkövetőt egy dohányzó asztal egyik oldalára.

A másikra az ex feleségem.

Felolvasták az összes személyes adatát elkövető előtt(!), hogy biztos jók az adatok, majd megkérdezték tőle, hogy ez a személy volt vagy sem.

Nesze neked tanú védelem.


Aztán lehet csodálkozni az eredményességen, meg azon, hogy senki nem akar tanúskodni.

Ja és eset a 9-ik kerületben volt, de azért a szembesítést a 21-ik kerületi kapitányságon kellett végezni.

2012. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező. Mindig lesz olyan aki köszönetet mond, mert segítesz neki, és lesz olyan is aki utálni fog. Aki a bűnözőket fogja el, és a szabálytalankodókat szűri ki, azt nyilván nem fogják szeretni.

Viszont én is tudnék olyat mondani, aki visszaél a rendőr korrektségével. Csak egy nagyon egyszerű példa. 4-szer szóltam, hogy rakja vissza az első rendszámtáblát, mert meg fogják büntetni. Ötödik alkalommal már nem szóltam. Természetesen én lettem a szar szemét, mert őméltóságát (helyi kihaénnem)meg mertem büntetni.

Visszaélni a hatalommal nem lehet, maximum Orbánnak. A rendőr törvények alapján teszi a dolgát. Mellékesen megjegyezném, ha ténylegesen minden törvényt, jogszabályt betartva dolgozna a rendőr, akkor mindenki agyon lenne bírságolva.

2012. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50 helyett 60-al mentem kb...vagyis sejtem...rendőr...elmemtem mellette láttam trafia van...nem érzékeltem a vakut,de jobb ha tudom, hogy a 70ezres.fizum mellé várnom kell egy 30ezres büntit vagy abban.a hònapban még hó közepén is telik kenyérre.Tehát nem vplt mondegy.Visszqmentem.kocsija mellett àllt két auto beáltam harmafiknak.kiszállok odasétállok,kedvesen köszöntöm.Undorító flegma pofával köszönés kèp odaböfögi,hogy álljak el onnan,mert a ksmera nem lát a kocso seggétől...kb30cm-ről volt szo...és egyébként se zsvsrjam,mert dolgozik(végülis csak az én adomból van fizetve)arrébb álltam,de vidsuamentem.még mindig kenyérre lehetne kenni a stilusomat mondom mivan.Ő azt nem tudjs,nem is tudja visszanézni,ne zavarjam.kovetkezo lepeskent music fm-re ment az sms,hogy tapló sün trafjzik a 14-be.
2012. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tavaly novemberben, állok a pirosnál a sorban látom ,hogy valami muki lehajol a jobb elsőhöz és babrálja vagy micsinál ott.Mondom az anyósülésen bámészkodó asszonykámnak ; hé szólj má oda minnyá kilopják a kereket itt!

Azt mondja úgy látja rendőr.Jaj mondom :oda a kerék mostmá tuti.:)

Hogy ezt most milyen indíttatásból, vagy hóbortos ötletből tette a rendőr nem tudom de ha ki akart volna állítani a sorból nem kis dugót idézett volna elő.


Engem párszor már állítottak félre igazoltatáskor,határon,közúti ellenőrzésen ,azzal az indokkal,hogy bejelzett valamit a rendszer a személyimre.Olyankor kérdezgetik ,hogy volt e dolgom a rendőrséggel? Van e kifizetetlen büntetésem?

Olyankor mondom ,hogy tudtommal nem de nézzenek jól utána mert én is kíváncsi vagyok.Nem szoktam rendőrökkel kekeckedni tegye a dolgát amiért fizetik.Ha úgy látja szabálytalan voltam szabja ki a büntetést és mennyen mindenki dolgára.De amikor negyedórákra feltartanak (mert olyan lassú a rendszer) legalább egy elnézést kérhetnének ,mert feltartottak amikor mindig kiderül ,hogy tévedés történt.Vagy legalább mutatnának egy képet arról aki valszeg az adataimmal visszaél. Hátha pont ismerem.


Vannak olyan arcok mostanában ,hogy a pofájukra adnék 10 évet. Nem értem miért jó olyan rettenetesnek kinézni, mert én abból élek ,hogy maszekként ,komoly vagyok rokonszenves ,korrekt és visszafogott, ezért az emberek bizalmát élvezem.Ha úgy néznék ki mint ezek a nyaktetkós kopaszok a horpaszom beesne az éhezéstől.

2012. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ui.pocakom simogatva... még bele gondolni is borzasztó!!
2012. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

58% ez az eset a szerb határon történt a személyiddel? A videoton cégnél dolgozol?

Mert ha igen, akkor meghallgathatod a másik oldalt is!

2012. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Oda útlevél kell.

Asszem nem uniósok még a szerbek.

2012. nov. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!