Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A többségnek is inkább pozitív...

Árokpart kérdése:

A többségnek is inkább pozitív tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta nézem ezt a fórumot és rengeteg a rendőrséggel kapcsolatos kritikák vannak. Jó hibák, visszásságok is előfordulhatnak de melyik országban nincsenek. Sok olyan hozzászólással, történettel találkoztam itt amelyben azt írják, hogy bárkit is minden atrocitás és ok nélkül bántalmaztak. Úgy értette az egyik hozzászóló, hogy egy sima igazoltatás során minden nála volt fel is mutatta és mégis bántották. Őszintén megmondom ezt nem hiszem el. Ugyan szerencsére sem szabálysértési sem más ügyből kifolyólag még nem volt dolgom a rendőrséggel viszont mikor Budapesten segítséget helyesebben információt kértem tőlük nagyon rendesek és segítőkészek voltak. Másnap egy buszos kirándulásra mentünk csoporttal és hajnalban indultunk így egy nappal korábban már Pesten aludtam ezzel kapcsolatban kértem infót, hogy hol olcsó viszonylag a szállás. Még jóindulatból tanácsként azt is mondták, hogy esténként melyik környék veszélyes. Meg tudja e erősíteni véleményemet akár ezen az oldalon olvasó rendőr is, hogy amit én tapasztaltam a pozitívum az az általános és nem amit itt több hozzászóló is irt korábban.
2012. nov. 14. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
írtam fentnebb ,hogy maszek vagyok.
2012. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor csak a szituáció hasonló.

(A Szerb-Magyar közös egyezmény szerint személyigazolvánnyal is ki lehet utazni Szerbiába, és valóban nem uniós ország.)

2012. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

A tesòm rendőr. Ő tudna mesélni nektek! Bizony elég

sok rendőr vissza él a munkájával,nos ezek nem sokáig

dolgoznak/tak a rendőrségnél. Ha a főnökük azt is megtudja

hogy náluk van a telefonjuk munkakörben repülnek!

2012. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Nahát ez furcsa..Vannak bunkók, és vannak normálisak..Ahogy ez mindig, és mindenhol így van..Egy boltban, egy kocsmában, és mindenhol..Azért mert rendőr, még ember..Ők azok akik megvédenek minket, és oda tartják a seggüket az országért, és az abban élőkért, mégis őket hurcolják meg a legjobban ha hibáznak vagy ha bunkók..Semmi joguk nincs azon kívül ha kell az életüket adják olyanokért akik a következő sarkon szemközt köpnék őket..Az hogy régen mi volt, a kormány szegénysége hogy most nem az van..Sokkal, de sokkal több hatalommal kéne felruházni őket, mert még így is van aki visszaél a jogaival holott hibázott, persze az nem baj azt nem ítéljük el, csak a rendőrt, azért mert rendőr..Nem tudom ki állt volna a Hummeres elé hogy más életet ne oltson ki a felelőtlenségével, ki tűrte volna hogy megölik a társát, és még az igazát kell védeni olyan emberrel szemben aki ellen 28szor kezdtek már büntető eljárást,csak mert a kormány ilyen, és mi civilek mert én nem vagyok sem rendőr,sem hozzátartozó, még hőzöngünk hogy bunkók..Lehet utánuk csinálni..A lehetőség mindenki elött ott áll!!
2012. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!