Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Távmunkával, otthonról végezhe...

Távmunkával, otthonról végezhető munkával vannak valakinek pozitív tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem bejött! De nagyon sokat megnéztem, mire rátaláltam erre. Néhány fontos dolog. Csak olyanba kezdj, amiről kétséget kizáró módon meggyőződtél, hogy kerestek már vele. Ha megoldható személyesen találkozz azzal aki munkát igér.Sokan úgy gondolják, hogy kevés munkával majd sok pénzt keresnek, na ez szerintem nem működik. Borítékolás, másolás, gépelés meg hasonló munkák szerintem nem léteznek, ezekért ki fizetne? Attól se félj, ha valamilyen kisebb beruházásba kell kezdened, pl. nyomtató, számítógép, tanfolyam stb. Induljunk ki abból, hogy egy átlagos állásnál is kell normális ruházat, stb. Sokan ezektől teljesen elzárkóznak, pedig egy távmunka szinte egy mini vállalkozás, és ahhoz képest ezek a dolgok semmiségnek tünnek. Természetesen az anyagi befektetés jogosságát, az igért jövedelem arányában kell megitélni!
2010. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kamu az összes. főleg ha ugy kezdődik, hogy fizess be x ft-ot...
2010. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi az a meló amivel jól lehet keresni engem is érdekelne
2010. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, sokan írják, hogy bejött. De mégsem merik megírni, hogy mégis hogyan, mit kéne csinálni...
2010. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!