Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most akkor van ciganybunozes,...

Honorare kérdése:

Most akkor van ciganybunozes, vagy nincs? ! Link! . Nezd meg!

Figyelt kérdés

Ezt nem jobbik es nem garda nyilatkozta...

Nezd meg!!!


http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=related



2012. nov. 15. 15:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Van cigánybűnöés.Kérdezz meg erről 1-2 nagymértékben cigány fertőzött településen élő embert.
2012. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez már régi, bárki bármit mond van cigány bűnözés.
2012. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2. Lehet ,hogy regi.... de nekem az oldal moderatorai mar toroltek a kerdesemet a temaval kapcsolatban....

Ezert hoztam egy ilyen videot... ,hogy nyomatekot is tudjak adni a kerdesemnek!

2012. nov. 15. 15:53
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cigányvajda kimeri mondani amit sokan nem.

Nem is értem miért tabutéma ez a cigánybűnözés.Ez egy létező dolog , nem beszélni róla olyan mintha homokba dugnák az emberek a fejüket.Igenis van cigánybűnözés.

2012. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne cigánybűnözés? mindig volt most is van sőt most van csak igazán. Csak hivatalosan nem merik kimondani.
2012. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mért? Ezt még valaki kétségbe vonja?
2012. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 6. válaszoló , sajnálatos módon vannak akik ezt kétségbe vonják és azt hiszik vagy elhitetik magukkal hogy nincs cigánybűnözés.

Sajnos kevés magyar van akinek ne lett volna kisebb afférja , összetűzése ezekkel a dögevőkkel.


A magyarok soha nem voltak rasszista nép de ezek azzá tesznek minket.Ahogy a cigányvajda mondta:"mi szültük a gárdát és a hasonlókat" és mennyire igaza van.


Bár őszintén megmondom hogy szerintem a cigányokat utálni nem rasszizmus hanem tapasztalat.

2012. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

Ezzel mit akarsz bizonyítani? Holvannak a statisztikák, adatok, kimutatások stb. stb.



"van ciganybunozes" Ezalatt mit értesz, definiálnád KONKRÉTAN?

2012. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
16:59! Nem kell itt definiálni semmit! nézd végig figyelmesen a fönti videot, Ott elmondja a cigányvajda az összes definíciót, minden szava igaz.
2012. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

16:59 azert tettem fel a fenti kerdest, hogy esetleg valaki adjon nekem olyan informaciot, vagy statisztikat ami:

cafolja vagy alatamasztja a ciganybunozest letezeset!

2012. nov. 15. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!