Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok ehhez a "cigány...

Mit szóltok ehhez a "cigány polgárőrséghez"?

Figyelt kérdés

És persze ahhoz amit eddig műveltek!(Egy vadászt leszorítottak az útról és a papírjait akarták megnézni[mert sötét terepjáróval volt...]és két fiatalt akartak kiszedni a kocsijukból!)

Szerintem felháborító! Senkinek nincs joga mást a kocsijából kiszedni és követelni a papírjait!


2009. aug. 15. 21:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Polgárőr!


Te jól leírtad a polgárőri státuszt, de biztos vagyok benne, hogy ezt nem mindenki tudja ilyen jól még a Polgárőrségen belül sem, nem beszélve ezekről a cigánycsapatokról. Igenis életveszélyes őket és más hasonló csoportokat rászabadítani az országra. Aki mégis ilyesmivel szeretne foglalkozni, az csak ellenőrzött, szervezett keretek között megengedhető, és legalább arra ki kell képezni, hogy mik a főbb bűncselekmények, mihez van neki joga, mihez nincs, és amihez joga van (bűncselekmény tettenért elkövetőjének feltartóztatása), milyen módszerrel lehet, mikor nem célszerű stb.

2009. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt a legújabb eset (Nyírlugos). Mondtam én, hogy nem lesz jó vége. Itt még erőszakosabban léptek fel mint Gávavencsellőn, és megint csak az mentette meg az utasokat, hogy az egyik útonálló felismerte a sofőrt.


[link]

2009. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hát igen, de azért kíváncsi lennék mi történt volna, ha nem ismernek fel senkit az utasok közül!
2009. aug. 17. 13:38
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz ami Olaszliszkán.
2009. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
már azért elő kellene őket venni, hogy baltákkal felfegyverkezve járnak!
2009. aug. 17. 15:03
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát állítólag 7cm nagyobb pengéjű kést nem szabad az utcára vinni, a kasza van ekkora?
2009. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

remélem egyszer azokat állítják meg akik a gyilkosságokat elkövették:

"széépnapót gádzsi, kéne a papííród?!"

"neemhallod? romagyilkosvagy rászístáfaszístá, megkéseljelek?"

*BUMMM*

"látod... nem kell neked semmi papír!"

:)

2009. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
26%
szerintem sokszor alapból nincs értelme se a magyar se a cigány polgárőrségnek. adsz egy kis kenőpénzt aztán oda mész be ahova akarsz....
2009. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Jó, hát ennyi erővel semminek nincs értelme, mert egy kis kenőpénzzel sok mindenkit meg lehet venni / el lehet érni.
2009. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
szerintem börtönbe az összessel
2010. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!