Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok ahhoz hogy ilyen...

Mit szóltok ahhoz hogy ilyen borzalmas dolog megtörténhet az országban?

Figyelt kérdés

Itt a cikk:

[link]


2011. okt. 18. 16:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
97%

Az h ha ezek megusszak egy elmegyoggyal akkor ki kell oket csinalni elektrosokkal es egyeb kedvessegekkel altatas nelkul...


Ha meg bortonbe kerulnek remelem par eletfogytigos rab tesz majd az igazsagert, mert a magyar igazsagszolgaltatas nem hu a nevehez...


/amugy ha tudnam ki az tuti jol szetvernem a kinzokat egy baseball utovel aztan felnegyelve ki kene oket pakolni elrettenteskent- szemet szemert fogat fogert!/

2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezek nem is emberek. Ha én lennék a vezető kb olyan büntetést adnák mint a nyilasok. Addig kínozni őket fizikailag és mentálisan amíg élnek.
2011. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Úristen... egyet értek az előttem szólóval!! Vagy pedig ugyanezt végigcsinálnám velük! Ilyeneknek élni se lenne szabad! Gusztustalan visszataszító népség. És mondom, ugyanazt megcsinálni velük mint a nővel.
2011. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha nekem olyan hozzátartozóm akit szeretek kerülne ilyen helyzetbe biztos megbosszulnám kegyetlenül amit tettek.
2011. okt. 18. 17:53
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Mivel Fidesz kormány van bármi megtörténhet. Gyakorlatilag a káosz és pusztulás uralja most az országot. Most a cikk minden olvasója arra gondol, velem ugyan ilyesmi nem történhetne meg. Nos ki kell, hogy ábrándítsalak titeket, bármelyikünk lehet a következő áldozat. A Fidesz ugyanis támogatja a cigányok által használatos középkori kínzási módszereket, ha cserébe szavazatokat kapnak ezért.
2011. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

"Mondjuk ha nekem olyan hozzátartozóm akit szeretek kerülne ilyen helyzetbe biztos megbosszulnám kegyetlenül amit tettek."


Dehogyis bosszulnád kedvesem. Összevissza fosnád a bokád és odaadnád a szavazatod a Fidesznek.:)

2011. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Hihetetlen, micsoda gonosz, lélektelen emberek vannak. Ezt is ma olvastam. Az ember haja égnek áll...


[link]

2011. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Részben az ilyenek miatt vagyok jobbikos (persze sok más miatt is). Az ilyeneket Jobbik-kormány esetén nem életfogytiglanra ítélnék, szerintem inkább kivégeznék őket, teljesen jogosan. Annyiban igaza van az egyik válaszolónak, hogy sajnos egyre több hasonlóra számíthatunk, itt csak egyre rosszabb lesz a közbiztonság.
2011. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Soha nem kínoztak meg még így nőt Békésben"


Egyébként még a cikk címe is hazugság. Én Békés megyében élek és mindenkit biztosíthatok arról, hogy ez teljesen mindennapos dolog. Till Attila Csicska című filmjének részletével szeretném illusztrálni:

[link]


A film korántsem mutatja be a maga teljes valójában a cigányok által fogvatartott rabszolgák (csicskák) sorsát, és bár szenvedéseik nap mint nap látom, de sohasem volt bátorságom filmrevenni, és úgyvélem másoknak sem, mert eredeti dokumentumfilmet még sehol sem találtam erről.

2011. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legszörnyűbb az egészben, hogy ha bárki feljelentést tesz az ügyben, és kimegy a nyomozóhatóság ezek a rabszolgák mindig nyomtalanul tűnnek el a birtokról, ha mégis marad ott valaki az azt vallja, hogy saját jószántából van itt hisz ez a jóravaló cigány család befogadta és ellátja őt az éhhaláltól mentve meg ezzel.

Valahogy kellene már hozni egy új rabszolgatartási törvényt. Vagy komolyan elhiszi valamelyikőtök, hogy a cigányok az éhezőkön segítenek???

2011. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!