Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek most ebben a...

Szerintetek most ebben a helyzetben ki volt a hibás?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem meg az első kocsim, és elmentünk 2 haverral bulizni, kicsit berúgtunk, és az egyik haverom valami beszólt 3 idegen csávónak. Az egyik meg belerúgott a kocsimba, nagyon eldurrant az agyam, és a lényeg hogy a végén eltörtem a gyerek állkapcsát, mentő vitte el. Rendőrségi ügy lett belőle. Szerintetek ezért most kaphatok valamit? Mert ő volt a hibás, ő rúgott bele a kocsimba, amit nem nagyon tolerálok.

2012. nov. 22. 15:20
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
80%
Hogy lelkileg mit érzel a kocsid iránt az a jog szempontjából lényegtelen.Ha lett benne száz forint kárérték akkor azt a rugdosó ember köteles megtéríteni,te pedig súlyos testi sértésért felelsz a bíróságon.
2012. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem lett benne kár, de eldurrant az agyam, mert megdolgoztam azért a verdáért, és hogy jön ő ahhoz hogy rugdossa?
2012. nov. 22. 15:29
 3/32 anonim ***** válasza:
Persze, börtönbe kerülhetsz súlyos testi sértésért. Lehet kapsz ezért pár évet. Máskor te legyél az okosabb, az autó az csak autó. Inkább a haverodat kellett volna lecsillapítanod, hisz ő miatta lett horpadás az autódon. Máskor ne is engedd beszállni. Egyébként a többi kettő tétlenül nézte, hogy megvered a haverjukat? Simán azt hazudhatják, hogy minden előzmény nélkül nekik támadtatok. Bár ott van bizonyítéknak az autó horpadás, de a rendőröket ez nem fogja érdekelni, hogy azért verted meg. Tanulság: Az ilyesmit nem így kell intézni. Bár én is baromi ideg lennék belerúgnának az autómba.
2012. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Jah, nem láttam a kommented még mikor írtam. Hát ha nem lett benne kár, akkor még arra sincs bizonyíték. De mint mondtam ez mindegy is. A rendőr nem ezt nézi.
2012. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
29%
Neked volt igazad tesó,énis állbavertem volna,mert Magyarországon a sértettnek kell mindent bebizonyítania.
2012. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hát azért volt ott bunyó mert mindenki beszállt, szóval 6-an csépeltük egymást. És a haverok tanúsítják hogy miért tört ki a bunyó.
2012. nov. 22. 15:33
 7/32 anonim ***** válasza:
37%

Hát sajnos önbíráskodtál..

Am a rendőr kihallgatásnál inkább önvédelemre hivatkozz,az autót tök felesleges belekeverni a dologba.

2012. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
-rendőr:)
2012. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
24%

Hát most itt tényleg írjátok, hogy legközelebb nem kell gondolkodás nélkül ütni, de gondoljatok bele, hogy hónapokig dolgoztok egy kocsiért és valaki jön és belerúg. Eléggé f*sos egy ember lehet az, aki nem üti meg azt az embert, aki a munkáját rugdossa, mégha a haver volt is a hibás. Akkkor azt rugdossa, aki beszólt neki, ne a kocsit. Itt ahol lakom is volt pár éve hasonló dolog. Nem tudom hogy hogy kezdődött, de 6 a 6 ellen volt. A helyiek is mentek rendőrségre, mert akik a szomszéd faluból jöttek, több csont is tört. Kulcscsont, kéz, láb. Nem let semmi, csak valamennyit fizetniük kellett. Viszont az kb 100ezer forint volt fejenként. Nem hiszem hogy ezér leültetnek, de vagy kapsz felfügesztettet, vagy fizetsz e is és a haverjaid is, vagy mind2. Ez csoportos garázdaság, de lehet hogy a másik 3 srácot is megb*sszák, mert a tetlegességet ők kezdték azzal, hogy belerúgtk a kocsidban.

Akár mi is lesz a vége, én azt mondom, hogy nagyon jól tetted. Tanulja csak meg a kis r*hadék, hogy más munkáját és tulajdonát nem rugdossuk. Remélem a másik 2-t is jól megruháztátok, de azt is, hogy az a haverod is kapott, aki beszólt először.

2012. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
Jól tetted haver!!!
2012. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!