Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Én vagyok a hibás? Úgy írjatok választ kérlek, hogy ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben. Vagy szerintetek, így kinek van "igaza".

Figyelt kérdés

Előre jelezném,hogy ezt tegnap kiírtam,már,viszont nem kaptam rá,olyan választ ami megfelelt volna.Azt a kérdést,kitöröltetem majd.


A kérdés:

Másfél éve vagy együtt a barátnőddel.

Megbeszéltétek,hogy vagy mindenki mászkál csajokkal/fiúkkal,ahogy kedve van,vagy senki.(Ezt itt kiemelném,hogy a lány miatt,hogy ne érezze rosszul magát,mert féltékeny nagyon.Annyiért is ha valaki köszön,és lány.)

Végül az lett hogy senki.

Kb fél éve..



Nos mit tennétek,ha a lány mégis,bejelentené,hogy reggel egy fiúval megy iskolába,de legyek olyan kedves,és a megbeszéltekhez tartva magam,várjam meg az iskola előtt.Az út a fiúval olyan 40 perc..

Én erre mondtam,hogy akkor nem megyek,mert na,vigyorogjak a másik fiúra?

Ő azt mondta,hogy akkor ne menjek.

Nem pedig,hogy pl jól van te hülye,akkor nem vele megyek,hanem "akkor negyere".

Ő van megsértődve.Én pedig a szar ember.


Azt vegyük hozzá,hogy egyszer megcsalt,igaz részegen,de megbocsátottam.Azt is,hogy a barátnői szeretnek játszani a fiúkkal,szóval szűzk*vák..Egy buliban 10 fiúval smárolni stb..Vagy gondolom,hogy nem sakkozni mennek be egy fiúval a férfi mosdóba..



Ti mit tennétek?

Én vagyok a hibás?


Én feladtam a lánybarátaimból szinte mindenkit,hogy ő ne legyen féltékeny..Egy kezemen nem tudom megszámolni,hogy hány ilyen van..Akik meg is haragudtak érte,de nem érdekelt.

Emellett nem az első,hogy más fiúkkal van véletlenül.

Foci a suliban,gördeszka a suliban stb..

Nem vagyok féltékeny,de akkor az ilyenekért ő miért az??


És miért,vagyok én a sz*r hogy felmertem szólalni?


2010. dec. 8. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
te mekkora idióta vagy (boccs) de miért kell eldobni a barátaidat egy kapcsolat miatt? Te húzod a rövidebbet, még szivat is ez a pi*sa. Holnaptól é a helyedben csajjal mennék suliba, és nekem nem parancsolna egy liba
2010. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagy egy nagy kalap sz..r kedves kérdező, mert nem tudsz írni és még nem dobtad ki ezt a nőt. Hagyod, hogy hülyét csináljon belőled.
2010. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt?
2010. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd 1h.lye pics@!(már bocs)Én rég otthagytam volna a g.ciben,azzal megyek,és oda ahová akarok,én döntöm el mikor mit csinálok stb.Keress másikat,hidd el jobban jársz!Veled csak az a baj,hogy túl sok mindent megteszel érte(már ahogy így kivettem az írásodból)le kell őket sz.rni,nem kell velük sokat foglalkozni,és ha tényleg fontos vagy neki akkor majd ő tesz meg mindent hogy megtartson.Ennyi,legyen meg a saját akaratod,nem kell kiny@lni a seg.üket.

22F

2010. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mond meg a barátaidnak hogy azért hagytad ott őket mert szerelmes voltál de nagyon átb*sztak.(mert igy is van)
2010. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én 18,ő 16.

Másfél éve vagyunk együtt.

2010. dec. 8. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Azért féltékeny rád mert magából indul ki! Ne áldozzd fel miatta a barátaidat, főleg ne egy ilyen lány miatt!

Ő csal meg és még ő féltékeny ?Szánalmas!!!!

2010. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért is féltékenykedhet valaki, mert neki van vaj a füle mögött.
2010. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!