Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor lesz már szankcionálva...

Mikor lesz már szankcionálva ez, és a többi hasonló eset?

Figyelt kérdés

[link] Komolyan mondom vicces ahogy hagyják garázdálkodni szegény munkában megfáradt ennek ellenére virrasztó testvíreinket!

Ráadásul a rasszista egetemistákkal is meg kell küzdeniük [link]


2009. aug. 17. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlzok, de nekem ez az egész azt a hangulatot idézi, ami Jugoszláviában volt a háború kirobbanása előtt, vagy Ruandában az előtt a nagy népirtás előtt. Itt sajnos sokan kiálltak nyíltan a cigányok elleni sorozatgyilkosság mellett, de hát azt gondoltátok, hogy mindez válasz nélkül marad? Itt bizony elszabadult a pokol! És most majd meglátjuk milyen az, ha a cigányok visszavágnak. Aztán erre lehet, hogy újabb visszavágás jön, aztán szépen benne vagyunk egy polgárháborúban, vagy legalábbis egy elhúzódó hideg polgárháborúban, ahol mindenkinek rettegnie kell. És az állam mindezt tehetetlenül nézi.
2009. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor a felfogásod szerint magunknak\Magyar\köszönhetjük?Mert nem támogattuk,kirekesztettük a kisebbségeket?Ha valóban elszabadulna egy polgárháború akkor szerintem igancsak sz@rul járna a cigányság.
2009. aug. 17. 13:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi is, ezt ne feledd.
2009. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ,de elkanyarodtunk a kérdéstől!Mikor nem csak ejnye bejnyét kapnak ezekért a bűncselekményekért?Nemsokára ha ez büntetlen marad akkor lincselni is fognak ha egy autós nem viseli olyan békésen mint ez a kettő.persze félelemből.
2009. aug. 17. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én egyetértek azzal, hogy ezt büntetni kéne, és remélem, fogják is, bár jelen esetben nem számítok többre egy felfüggesztett ejnyebejnyénél.


Abba egyébként nem akartam belemenni, hogy kinek köszönhető ez az egyre inkább polgárháborús hangulat, inkább csak az életérzésemet írtam le. Hát valahol nagyon elromlott valami, és az a tragédia, hogy ezt már nem is igen lehet helyretenni. És ha nem lehet helyretenni, akkor nagy baj lesz. Nehogy azt hidd, hogy kemény büntetésekkel ezt még meg lehet állítani. Van egy pont, amikor már akkorák az indulatok, hogy a büntetés se számít. Na és hogy kinek köszönhető? Szerintem mindkét félnek. A cigányság teljesen reménytelen helyzetbe sodródott a rendszerváltás után, mert kirekesztődött a munkaerőpiacról, és persze azért rekesztődött ki, mert nincs semmilyen képzettsége, és ugye a munkakultúrája nem kifejezetten európai. Erre pedig a "megélhetési" bűnözés fokozásával válaszoltak, ami elfogadhatatlan. De a többségi társadalom és politika sem tett semmit a felzárkóztatásukért, csak tétlenül szemléltük ezt az elnyomorodást. Szóval ez egy ördögi kör. És most jogosan elégedetlen mindenki, a magyarok is, meg a cigányok is. És az a legszomorúbb, hogy ebben az egyre szörnyűbb helyzetben leginkább mindig az ártatlan emberek szenvednek mindkét oldalon (lásd lelőtt cigány kisgyerek, Szögi Lajos, békés lakodalmazók).

2009. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen teljesen így látom a dolgokat én is,de szerintem a kettős mérce elhagyása a büntetésekben sokat javítana a közhangulaton.A munka meg igen nagy gond hiszen a "Magyar"is nagyon nehezen talál ebben a helyzetben.Kezdetnek az is megfelelne ha a segélyek fejében ki kéne menni a parkokat kitakarítani padot festeni,saját elhanyagolt környezetüket rendbe tenni,óvoda bölcsöde udvarát összekapni szóval valamit tenni érte ne csak ülni mint az ünnep,hogy csak vagyunk és tartsanak el.És a legfőbb bűnös ebben a politika akik a megoldás helyett pénzel tömte őket.Ha a jogaikat meg tudták tanulni akkor a kötelességüket is megtudnák ha ezek az álszent jogvédők nem hülyítenék őket.
2009. aug. 17. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

a cigányok nem használják a "fehér" kifejezést. gádzsó a fehér ember.

ez a része a történetnek szerintem biztosan kamu.

2009. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tévedsz,használják!Saját tapasztalat,úgy beszélnek mint az amerikai filmekben látják a négerektől.a kuruc meg éppen a támadhatósága miatt nem engedheti meg,hogy kitalált dolgokat írjon.
2009. aug. 17. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még kuruczon nem nagyon olvastam ellenőrzött,igaz híreket.Vagy hazugság vagy kikozmetikázzák a valóságot.Sokkal jobban,mint a többi adó.Hiteltelen,uszító portál.
2009. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akarod mondani szókimondó.Látod ezért muszáj igazat írniuk.
2009. aug. 18. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!