Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nagynénikém laptopját lenyúltá...

Nagynénikém laptopját lenyúlták a vonaton, ha fellépnek vele a netre, valahogy meg tudom keresni?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne , könyorgök segítsetek!

A munkába használja nagyon fontos lenne megtalálni!

Nem tudom a rendörség mennyire tud az ilyennek utánna nézni.. de ha lehet én is utánna keresnék IP cim alapján vagy bármi más alapján!


Hackerek segítsetek megtalálni!


2012. dec. 7. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Ints búcsút neki! :(
2012. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért???????????????????????????????????????????
2012. dec. 7. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

ne itt kérdezd

hanem pl. prohardveren vagy pcforumon

ott talán tudják

2012. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok a MAC address-ét akkor nagyon kicsi eséllyel, de meg lehet találni.
2012. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért itt kérdezem hátha, valami rendör esetleg találkozott már ilyen helyzettel, és megtudná mondani hogyan sikerült elkapni a férget!
2012. dec. 7. 20:01
 6/8 _Jessy_ ***** válasza:

Meg lehet találni, de nem könnyű. Ezért b.ik rá a sündőrség. Érdemes ezt megnézni: [link]

Tanulságos, nemde?

2012. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon király, tehát mac adress, mondom is neki , hogy keresse elö a papirjait a notinak és nézze meg ezt a mac számot.. Ezt ugye nem lehet megváltoztatni, ez állandó?
2012. dec. 7. 20:50
 8/8 anonim válasza:
Mac-en van ilyen funkció, de be kell kapcsolni. Van rá szoftver is, de meg kell venni, aktiválni kell. Ha ez nem Mac, és nyilván nem az, akkor szerintem esélytelen, legalább is én nem hallottam róla, hogy PC-laptopokat megtaláltak volna.
2012. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!