Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenyúlták a csajt előlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyúlták a csajt előlem, mert balkuki voltam, nem léptem mikor kellett volna, most meg szánalmas idiótának tartom magam, mit tanácsol erre az esetre egy bölcs ember?

Figyelt kérdés

aki már megélt sok mindent


jah és 6 hónap volt ami alatt a nyomorult fejemmel odamehettem vna hozzá dumálni, de csak köszöngető viszonyba voltam, amíg nem volt senkije addig nem is zavart ennyire ,de most szarrá tudnám verni a fejem


az a baj hogy emiatt nagyon rossz gondolataim vannak magamhoz, "miért vagy balf.sz, mit kellett vna másképp csinálni, miért nem voltál tökös,amikor kellett vna"


2012. márc. 14. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Több önbizalmat! Csak akkor tudod legközelebb "tökösebben" kezelni az efféle helyzeteket, ha jobban bízol magadban. Ha úgy érzed, hogy lett volna esélyed a lánynál, akkor rajta, tudasd vele, nem biztos, hogy minden veszve van! Bár ha már párkapcsolata van, akkor más a helyzet - majd alkalmazhatod másnál a magabiztosabb fellépést.
2012. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen, nagyon is láttam hogy volt esélyem. és nincs egy hete hogy összejött egy csávóval.


a sikerek nagyon nehezen növelik az önbizalmam, sajnos több dolog rombolja nap mint nap, bármi nagyon jó dolog ér

2012. márc. 14. 23:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok hal van még a tengerben :)

Ez, ami miatt most balkukinak érzed magad, csak a gyerekeknél is szokásos "én játékom " szindróma. Ha tényleg annyira bejövős lett volna a csaj, több alkalmat kerestél volna, hogy legyen valami köztetek, még mielőtt talált valakit.

Ne bánkódj miatta.

Ne tarts attól, hogy ő az egyetlen elérhető nő, mert nem az. nem utolsó lehetőség, hanem egy a sokból, akinél jobbat is találhatsz, ha nem veszed ennyire vérkomolyan a dolgot, és hagyod hogy az önbizalmad visszatérjen.

Járj el szórakozni, beszélgetni, tét nélkül próbálgasd a szárnyaid, aztán ha megvan az önbizalom, csapj le egy neked tetsző csajra, és légy boldog :)

2012. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tényleg annyira bejövős:\. de a remek színészi képességeimnek hála,jól lepleztem :S


szórakozni?

az egyetlen szórakozási lehetőséget a zenekarban látom, de még csak most alakul a dolog


tuc tuc zenére meg nem vágyom, de akkor mégis hova menjek? :O

lehet menni sörözni, de azok meg olyan bénák,ott olyanok is vannk

2012. márc. 15. 00:07
 5/13 anonim válasza:

Itt a tavasz, dagad a f@sz ahogy tartja a bölcs mondás.

Szerintem felejtsd el a lányt és inkább találj ki egy kamuszöveget, hogy miért szar a világ és te már mennyi mindenkiben csalódtál, plusz gyakorolj egy olyan nézést a tükörbe mintha érdekelne amit mondanak neked a csajok.

Légy tisztában azzal hogyan reagálsz egyes szitukra,

Én nagyon sokat vártam arra, hogy történjenek velem a dolgok(13-15 éves koromba), de rájöttem jobb ha saját magam irányítom őket és tisztázom minden esetben, hogy milyen kapcsolatot akarok kiépíteni azzal a bizonyos személlyel, akivel épp megismerkedek.

A rendszeres éjszakai élet után(17-19 voltam) folyamatosan

"kész" voltam és általában gátlások nélkül beszéltem a csajokkal és képzeld nem ettek meg, sőt tetszett nekik.


Nem tudom, hány éves vagy, de ha gimis vagy akkor szervezzetek egy házibulit,hívjatok meg 15-20 embert aki elmegy, hívd el a csajt is és mondd el neki, hogy amióta jár a palival feltűnt, hogy másképp viszonyul a barátaihoz, köztük hozzád is, szóval hanyagol és ezért kicsit féltékeny vagy a palijára.

Ezt lehetőleg 4szemközt és a fogadtatástól függően itt be is fejezheted, de őszintére is veheted. Így legalább megtudhatod mennyi esélyed lett volna amúgy, és kis önbizalmat is szerezhetsz és hidd el jó érzés lesz kimondani.

2012. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Még annyi, hogy tényleg felejtsd el a lányt, mint eszközre tekints rá aki segít a személyiséged fejlődésében, hidd el könnyebb őszintének lenni ha megpróbálod kizárni, ha úgy mondod neki mintha egy haverodnak mondanád, hiszen a haverodnak természetesebben mondasz igazat esetleg kamuzol :D
2012. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ismerem már magam, tisztába vagyok hogy hogyan reagálok bizonyos szitukra, ezért igyekszem úgy reagálni ahogy "elvárható" lenne, mert sokszor természetellenes vagyok


kb én is most kezdtem (18 éves vagyok) ezt a saját magam irányítom a dolgaimat, de a csajjal kapcsolatban megakadtam egy szinten


az a para,hogy max az osztálytársaimmal tudnék menni bulizni éjszaka, de olyan más világok, sokszor furán érzem magam velük, ha sokat iszok akkor már jó, de az elején még olyan nyomasztó...van még egy rocker haverom, akivel nagoyn ritkán találkozok, na még vele lehet ökörködni este, de a rocker emberek sem az én eseteim


az igazi barátom akivel sokszor hülyülünk, ő meg nem bulizós..ilyenkor olyan szar, most itt a szünet lehetne partyzni, de nincs kivel:\


haveri köröm meg abszolút nincs, csak ismerőseim, azoka meg nem fogom elhívni házibuliba


ja ezekből most biztos úgy tűnik hogy pesszimista vagyok, de nem, csak olyan fura személyiségű, hogy haverjai nincsenek olyanok akikkel lehetne menni éjszakába de mégis arra vágyik


nemtudom hogy reagál a haverjaival, sok van neki, de azt nemértem hogy miért csinálja ezt hogy ugyanúgy mosolyog(kedden pl a csávója mellet ment és kb 3-4 mpig nézett és köszönt) ha köszön nekem..szal nem ilyen "heló és megyek tovább ,leszarlak"


még annyit hozzáfűznék hogy tényleg alig ismerem, szal ez elég meredek kijelentés lenne hogy hanyagol engem,mikor kb én voltam az aki nem közeledett felé, ink ő próbálkozott


elfelejteni, nos ezt még nem tudom hogy fogom megcsinálni, de nagyon igyekszem, most azt tervezem hogy egy "mindent leszarok mentalitással " beszívva magam, oda megyek hozzá és megkérdezem hogy miért néz úgy rám?

totál nem tudom mire véljem :O

2012. márc. 15. 12:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Látom nem most írtad ki a kérdést de meg kell jegyeznem hogy mindenféle homo hátsó szándék nélkül , tök szimpi vagy nekem mert ezt akár én is kiírhattam volna. :D És én is elb*sztam ,bár ez már nem az első eset volt ,de hát ez van a hibákból tanul az ember.


Én is egyedül nyomom mert nyomorék a suli ahova járok ,itt mindenki GYP-s , max haverjaim vannak azok is előbb vágnák el a torkom ha nekik is tetszik a csaj mint hogy nekem segítsenek az összeszedésében szóval ennyit ezekről.

Szóval nekem sincs nagyon hova mennem , bár magnetikus külsőmnek köszönhetően mindig szemezgetek valami csajjal de anti-magnetikus személyiségemnek köszönhetően el is b*szom . Mert vagy rámjön az fantasztikus Uralkodó vagyok- érzés ,hogy nekem most bunkóznom kell vele ha beszélő viszonyba kerülünk - vagy pedig az jön rám ,hogy " ááá ma nagyon sz*rul nézek ki biztos nem tetszem neki"- Mindkettő az önbizalmam hiányát mutatja ,az első csak leplezés...


Ó és már eltelt egy hónap szabad megkérdeznem ,hogy sikerült megkérdezned már tőle miért néz rád úgy ,ha még él a kérdező ?

2012. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"És én is elb*sztam ,bár ez már nem az első eset volt ,de hát ez van a hibákból tanul az ember. " szal te nem tanultál :D:D


valahogy én is így vagyok, bár most kicsit szar a bőröm ezért különösebben nem tartom magam jócsávónak a külsőm alapján de alapból jó a képem :D


én is mindig am találok okot miért ne legyen önbizalmam:S :O, de nem értem miért, valami oka biztos van, marha jó lenne tudni mi az


hallod. nem sikerült és nem is fogom, de nem értem miért csinálja ezt,mármint az a vicc hogy tényleg nem vok vele olyan nagyon hűde viszonyba, múltkor is meg kérdezte hogy velem meg mitörtént(mer épp sántottam), mosolygott is előtte(és én meg hátranézek hogy nem e másra mosolyog xdxd)

és ez azért fos, mert most néha már azt is megkérdőjelezi tőlem hogy ha vajon odamegyek hozzá ezalatt a 6 hónap alatt normális srác módjára akk vajon, ad e esélyt..

pedig olyan evidens lett vna, a jelekből amiket közvetített felém.

mert amúgy a haverja nem tudnék lenni

2012. ápr. 14. 23:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor szedd össze magad , menj ki napozz sokat attól szebb lesz a bőröd és még le is barnulsz. Vagy gyúrd ki magad mit tudom én.

Ha bejöttél neki és még most is ilyen akkor miért ne?! Simán van esélyed szerintem. Bár pont én beszélek ?:)

Amúgy! Tanultam az esetekből. Sokat hibáztam de végülis lerendeztem magamban. Szörnyű volt , mert sok mindent átgondoltam hogy mekkora lúzer voltam és hogy miért viselkedtem így? Pedig nem erre születtem ... Csak valahol elveszett valami nemtudom.

De visszatérni a hamvaidból jobb érzés bárminél , és gondolom te is szeretnéd hogy megnyíljon előtted a mennyek kapuja. Vagyis gondolom szeretnél bármit megtenni és minden csajt megdöngeti. Csakmert ha nem lépsz nem fog sikerülni.

2012. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!