Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hiszitek, hogy a rendőrö...

Miért hiszitek, hogy a rendőrök a cigányok pártján vannak?

Figyelt kérdés

A minap beszélgettem néhány szolgálaton kívüli rendőrrel, és felmerült a cigány-kérdés is. Ők kifejtették, hogy nekik is bajuk van a cigányokkal, vannak olyan utcák, ahová ők sem mernek bemenni, mert havi 100 ezerért nem éri meg nekik kockára tenni az életüket. Nekik is jobb lenne, ha nem lennének. Ezzel én tökéletesen egyet értettem. Továbbá beszélgettünk a budapesti tüntetésekről, megkérdeztem tőlük, hogy milyen a lelkiismeretüknek, hogy magyarokat kell verniük. És erre válaszolták, hogy nem tehetnek mást. Ha nem mennek ki az utcára és nem állnak szembe a tüntetőkkel, akkor nem teljesítik a parancsot és simán kirúgják őket, emellett ellehetetlenítik a további munkavállalásukat.


Nekem a konklúzió az, hogy nem minden rendőr g*ci, sőt nagy részük teljesen normális, parancsokat kell követniük, ha meg akarnak élni, de a rendőrök nem a cigányokat védik, nekik is jobb lenne nélkülük. Várom a véleményeteket a témáról!


2009. aug. 21. 13:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy milyen marha vagonos kérdésről mesélsz, sztem nem én nyitottam. Egyébként én is azon a véleményen voltam egy csomó ideig, mint ti, de miután dumáltam velük, erősen megváltozott a véleményem.


Ha te bemennél a cigók közé havi 100ezerért, akkor menj rendőrnek. Szerintem hiába állíttathatnak elő bárkit is, simán kinyírják őket addigra.

2009. aug. 22. 03:21
 12/15 anonim ***** válasza:

nem állnak a cigányok pártján, csak tudják, hogy ha tennének is valamit a lopáson ért cigányok ellen, akkor se lenne belőle semmi...


de ha a szolgálati pisztolyukat használhatnák, nem lenne ennyi baj a cigókkal, meg hogy a rendőrök nem mernek bemenni a cigánysorba...

2009. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok magyar allampolgar, de nalunk is felnek a rendorok a ciganyoktol! Pedig itt nem vedik a brazilokat a kissebbsegi torvenyek! De Magyarorszagon... Eleget nezem es latom a TV-t! Egy rendor kemenyebben raszol egy negrora, es mar magyarazkodhat is irasban, hogy ehelyett miert nem nyalta ki nekik...

Nehany evvel kezembe kerult egy "Ugyeleti naplo", 1905-bol, ahol egy Krajnik nevezetu csendor ezt jegyezte be a napi jelentesebe:

"Ma meg(vagy fel? nem emlekszem pontosan)pofoztam egy cziganyembert, mert kopkodott az utczan! A felesegere meg rahuztam vagy 5-ot, mert ennkutana utannam jott, es tsunyan karomkodott es azt mondta, hogy az anyam p...t(ki volt irva) pofozzam."

Ilyenkor az ember csak annyit tud mondani"Hej, azok a regi szep idok!"

2010. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

lehetetlenné tették a cigányok elleni harcot sajnos...

MSZP idején kis ezer törvényt hoztak "szegény" cigányok védelmére mivel az EU nem tolerálja a faji megkülönböztetést.

Bár szerintem az EU nincs tisztába azzal, hogy a cigány faj mennyire egy alaptomos, erőszakos , naplopó ,(stb..) népcsoport

Adolf Hitler is később kocentrációs táborba szánta a cigányokat. (bár sajnos ezzel elkéset.)

2010. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Arra nem is gondolt itt senki, hogy a rendőrök főnökei között lehetnek zsidók akik barátkoznak ezekkel a patkányokkal. Kádár János ruházta fel ezeket hatalommal. Ma meg azt mondják hogy el kell tartani őket. Tartsák el a politikusok egyedül. annyi biztos hamarosan megint 100 000-res hullámokban vándorolnak majd ki a magyarok, és ha megkérdik miért mennek el az a válaszuk, hogy: Nem kötelező itt élni, senki sem kötelez/het rá, nem vagyunk hajlandóak cigányokkal együtt élni. A békés együttélés csak egy álom és nem más. én azt mondom csak az éljen együtt velük aki hisz ebben.
2011. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!