Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számíthatok mit fognak...

Mire számíthatok mit fognak tenni velem?

Figyelt kérdés
tegnap a tescoból jöttem haza a fiammal kocsival.hirtelen az utcánkba(sok a cigó sajnos) a kocsi elé ugrott 3 cigány az egyiknek a kezébe egy husánk alakú tárgy volt és nem hiszem még most se ,hogy a túl oldalra akartak volna átmenni.nem álltam meg hanem gyorsítottam 2 elugrott a középső meg végig gurult a kocsim tetején majd leeset. ma kaptam egy papírt a rendőrségtől cserben hagyásos gázolás miatt és ,hogy jelenjek meg xy nap xy helyen.(na szegény kis cigányok...)mire számítsak?
2009. aug. 21. 17:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mikorra kell bemenned az idézés szerint?

Egyébként nem feltétlenül csak postán lehet idézést kapni, illetve feledékenységből is lemaradhatott az a pecsét.

2009. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol laksz, de Miskolcon ez a cselekedet az egyetlen esélyed arra, hogy megvédd magad. Ha netán ott történt a rendőrök nem fognak szivatni. Civil rendőrökkel is eljátszák ezt nap mint nap. Nyugi, csak okosan...
2009. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
én nem magamat féltettem elöször is hanem a fiamat.a tesco nem volt zárva még a blokk is megvan és rajta áll ,hogy mikor vásároltam kamera nincs a közelbe.de pecsét sincs semmi a papíron az egész szar kézzel van írva ráadásul csúnya macskakaparás.a legjöbb az lesz ha bemegyek a legközelebbi rendőrőrsre és megkérdezem tőlük ,hogy mi ez a kupac szar a nyakamon és ,hogy van ez. azért köszönöm nektek is!
2009. aug. 21. 20:37
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség ajánlott levélben vagy személyesen kézbesít idézéseket. Ha csak be van dobva, akkor nem tartom valószínűnek, hogy igazi. De mindenképpen hívd fel a kapitányságot, ahonnan az idézés jött és keresd fel azt a személyt, akinek a neve a papíron áll.
2009. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja csak most olvasom, hogy kézzel írott.

Először is nyomtatottnak kell lennie az idézésnek!

Rajta kell lennie annak az őrsnek, amelyikhez a bejelentés érkezett. Aláírás, + nyomtatva a név és a rangnak is szerepelnie kell, mint pl xy főhadnagy xy kapitányság.

2009. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz! A Tesco sehol sem volt nyitva aug. 20-án! Egyébként sem lehetsz annyira naív, hogy elhidd: a rendőrségről egy kézzel írott levelet küldenek.
2009. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zoli 19 ***** válasza:

te kamuzol, mert ha elötsz valakit, akkor ha bejelentik téged azonnal bevisznek.. nem pedig papirba értesítenek...

tudom, rendőr vagyok

2009. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy ilyen a teendőd a következő lett volna: miután a rétinéger átgurult az autón satufék, majd R-be kapcsolás és padlógázzal át rajta. Esetleg ha a társai épp ápolják akkor rajtuk is, biztos ami biztos. Aztán jobbra el. Akkor nem kapnál leveleket és egy jó karosszériás egy tizesből kiüti gumikalapáccsal a gép elejét.
2009. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!