Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még lehet bajom belőle?

Még lehet bajom belőle?

Figyelt kérdés
Megállított a rendőrség mert zajongtunk az utcán. Mindenkinek lekérték az adatait, többek közt nekem is. Az egyik haverom hamis adatokat adott, ezért bevitték a szekcióra. Nem akartuk egyedül hagyni ezért egyik haverommal vele mentünk a rendőr autóval. Neki adtak egy xy összegü büntetést a szekción, nekünk semmit. Az adataink tudják, valamien büntetést küldeni fognak nekünk is?
2009. aug. 22. 01:29
 1/9 anonim válasza:
65%
Nem! Ti nem csináltatok semmit! nyugi :) nekem is volt ilyen nemis egy alkalommal és semmi nem történt csak, hogy ismernek a rendőrök :D
2009. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk, nem hasznos, hogy ezután az aktádban ott lesz a bejegyzés, bármi történik (pl. gyorshajtás, stb.) újra és újra ez is elő fog jönni...

Sőt, az sem lesz mindegy, hogy a haverod aktájában a te neved is szerepel, mint "barát", ha őt fogják csesztetni, előjön a te neved is, mint csesztethető kapcsolat...

Hiányzik ez neked?

2009. aug. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Bullshit! Ha minden felírást elkönyvelnének, nekem már akkora aktám lenne, mint egy ház, holott nem voltam még büntetve. De tinédzserkoromban minden sarkon felírt a rendőr, mert hosszú volt a hajam, meg bőrszerkóban jártam. Volt, hogy egy este egy órán belül 4 különböző járőr igazoltatott Szalkán. Egyik azt mondta, hogy ha nem ott lakok, akkor húzzak az állomásba, és ott várjam meg a vonatot (amivel elhúzok a városából), a másik meg az állomásról zavart el azzal a címszóval, hogy ott "ne csövezzek", mert előállít, meg ilyesmi.


Ez nem is volt olyan régen, húsz éve sincs. Szóval no para!

2009. aug. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem is még igazoltattak, de most bevittek a szekcióra. Ha nem adtak ott büntetést, akkor már nem is fognak küldeni postán, vagy semmilyen formában, nem?
2009. aug. 22. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint mondtad Ti akartatok velük menni, nem ők vittek, innentől kezdve szerintem nincs mit beszélni erről. :)
2009. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zoli 19 ***** válasza:
46%
hazudsz, nem mehetsz a rendőrautoval, max a sajátoddal vagy gyalog.. kamugép
2009. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudod ki a kamugép?... Te nem tom hol élsz, de az biztos, hogy én nem kamuzok. Kamuból mért írnák kérdéseket?
2009. aug. 29. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Helyesen ÍRNÉK!! Ezért!
2010. febr. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem K Zoltánnak hívnak Vörösmarty utcán lakom

ezelőtt 5 évvel egy sünnek kiss istván kossuth út 56 voltamXD, valószinűleg nem volt velem komoly gondjuk, mert elhitték:D

2010. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!