Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Írásos bizonyítékom van arról...

Barbi5110 kérdése:

Írásos bizonyítékom van arról hogy hazudik és ő az elkövető! Az elkövetőnek meg ismerősei a rendőrségen! Hogyan tovább? Ő fog nyerni így!

Figyelt kérdés

1. hamis vád

2. hatóság félrevezetése

3. hamis tanúzás

4. hamis tanúzásra felhívás

5. zsarolás

6. személyi szabadság korlátozása

7. gyerek felhasználása

8. gyerektartás fizetés követelése ( együtt élnek )


2012. dec. 17. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van bizonyítékod akkor mit aggódsz? Nem adod oda a zsaruknak nehogy eltűnjön véletlenül és részlehajlás illetve személyes érintettség, befolyásoltság okán panaszt teszel és kéred, hogy ne az ismerősei nyomozzanak.


Érdekelne, hogy az ismerősei csak ismerősök vagy jó barátok? Szerinted kockára teszik a munkájukat a becsületüket érte? Mert fenyegetőzni mindenki tud ám! Nekem is vannak magas rangú ismerősökkel rendelkező ismerősök...


Mellesleg ha bírósági ügy lesz belőle akkor a hajára kenheti a haverokat mert az ítéletet a bíró hozza nem a haverok, a bírónak ez rutinügy és hidd el elég jó orruk van ahhoz, hogy az ilyeneket kiszimatolják. A hazugok folyton változtatják a sztorikat és néha egymásnak ellentmondanak, a kisebb részleteket nem ismerik ott elhasalnak. Te csak ragaszkodj következetesen a saját verziódhoz.


A gyereket meg el lehet vinni igazságügyi pszichiáterhez és az ő véleményét nem írja felül senki.


Nyugodtan kijelentheted a bíróságon, hogy a tanúi hazudnak.


Neked nincsenek tanúid? Nem kell beparázni mert az ilyenek csak akkor bátrak. Ha keményen a sarkadra állsz és határozottan vezeted az ügyet akkor mehet a fenébe.


Saját tapasztalat. Én is egy intézetben kötöttem volna ki ha anyu nem csap oda. Részeges, erőszakos apámat mindenki egy csendes, halk szavú, jó embernek írta le a tárgyaláson. Aztán meg mégse ők győztek!!! Utána nem győztek bocsánatot kérni.

2012. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek közül te is elkövetsz párat, ha a hatóság tudomására nem hozod a bizonyítékot.

Az nem jelent semmit, hogy ismerősei vannak a rendőrségen. Név szerint ismerem az összes bűnözőt, és ők is engem, szóval nekem minden bűnöző az ismerősöm. Nem egy tolvajnak fejből tudom az összes adatát, mert annyiszor papír munkáztam velük. Ez nem jelenti azt, hogy befolyásuk lenne, épp ellenkezőleg, megkönnyítené a dolgom, ha végre becsuknák.

Minden bizonyítékot, tanút gyűjts be, nevezz meg, és menj be a rendőrségre.

2012. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!