Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök mit éreztek?

Rendőrök mit éreztek?

Figyelt kérdés
Mármint ha ki van adva,hogy bizonyos népcsoportokat békén kell hagyni,mert ellenkező esetben minden koholt váddal feljelentenek és ezt jobb elkerülni.És ha kihívnak valahová ahol cigányok garázdálkodnak azok az intézkedés közben leköpnek,szidalmaznak esetleg rátok támadnak tudva,velük nem csinálhattok semmit!Nem lehetne tenni ez ellen valamit?Egy normális országban a rendőrnek tekintélye van,itt viszont a kettős mérce,és a közbiztonság hiánya miatt közutálat.
2009. aug. 24. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van erre megoldás...
2009. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor már ideje lenne alkalmazni!Nem?
2009. aug. 24. 18:15
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Parancs: elfordulni,mert ugrik a prémcsi.
2009. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom szememben a rendőr,tűzoltó,mentő hívatás nem "munka" nekem ha ilyen hívatásom lenne akkor nem lenne gyomrom így megcsúfolni!
2009. aug. 24. 19:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Eljön annak az ideje is, még sokallni is fogjátok!
2009. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már most sok!Ugyanis csak azokkal keménykednek akik nem BMW vel járnak és nem idén barnultak....
2009. aug. 25. 11:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Neked sincs fogalmad a rendőri munkáról, Te is csak azt veszed észre, amit a médiában hallasz. Ott a lehetőség, elmehetsz rendőrnek és megtudod milyen érzés, mikor leköpnek, megaláznak és nem csak az utcán de esetleg még a parancsnokod is ott rúg beléd ahol nem sajnálja. És ha nincs a parancs teljesitve, akkor meg "viszlát". Holnap katonai biróság meg egyebek, holnapután meg a médiában vigyorog vissza az ember képe, mindenféle koholt váddal meghurcolják és akkor jön, hogy na megint a rendőrök. Sajnos amig egy átlag állampolgár szava többet ér egy rendőrénél, addig nem is lesz tekintély. Hadd mondjak egy ismert példát: Zsanett ügy! Szerinted milyen érzés volt a saját kollegámat megbilincselni, akivel együtt koptattam az iskolapadot és tudom róla, hogy a légynek sem birna ártani. Csak mert egy kis ku...va úgy gondolta, hogy na ha már az egyik nem akar semmit b@sz...nk ki az összessel.

De én is kerültem már olyan szituba, hogy egy bűnöző szava állt az enyémmel szemben mégis utánam vizsgálódodtt a parancsnokom meg a fél főosztály és mikor kiderült, hogy nem hibáztam és törvényesen jártam el, akkor még azt sem mondták, hogy fapapucs, bezzeg a roh@dt zsivány segge ki lett nyalva utána is.


De igen ott a másik oldal is, vannak korrupt rendőrök, (bár zárójelben megjegyezném, hogy soha semmi nem jó az állampolgárnak, mert az nem jó, hogy az a szemét feljelentett és akkor fizethetek súlyos tizezreket és ezzel maximálisan betartotta a törvényt, de az sem jó ha az a roh@dék lehúzott egy tizessel, igaz olyan gyorsan mentem, hogy a jogsim bánta volna)és támogatom, NE LEGYENEK KORRUPT RENDŐRÖK. De akkor ne legyenek állandóan hőbörgő állampolgárok se, ha a rendőr csak a törvényt szeretné betratatni. Sajnos vannak rendőri túlkapások, és támogatom, hogy ezek se legyenek (bár azért megnéznék egy áltlag embert akit kiállitanak a Kossuth térre egy hőbörgő tömeggel szemben enni-, innivaló nélkül, 24 meg 36 órára max félórás pihenőkkel, hogy mikor szakadne el a cérna.)


És végül a cigány kérdés. Szerintem ILYEN NINCS HOGY NEM LEHET intézedni velük szemben. Olyan viszont van, hogy kimegy az intézkedő járőrpár (ami ugye kettő főt jelent) és igaz, hogy ők két három emberrel szemben intézkednek, de megjelennek a haverok (még kb tiz kigyúrt kopasz cigány, vascsővel, kapával stb) és máris fennáll a túlerő. Ha megpróbál a rendőr normális intézkedést végre hajtani kb 10 embert kéne előállitaniuk, és ha véletlenül kiszalad valamelyikük száján, hogy cigány azonnal de tüstént mindenki emberi jogokért kiállt. Mire kiérne az erősités jobb esetben péppé vernék őket, ha fegyvert használnak jön a szokásos meghurcolás és nem is gondolnám jogosnak ilyen esetben a fegyverhasználatot (erre sanos vagy nem, nagyon szigorú szabályozás van). Akkor mit is tehet a járőrpár. Felirja az adatokat és viszlát,inkább megir egy feljelentést az örsön és majd a nyomozók lerendezik, mert ne is haragudj, de 90 000 ft-ért ki az a hülye aki agyonvereti magát.


És most senki ne jöjjön nekem azzal, hogy kiéleztem a helyzetet, mert sajnos egy kisrendőrnek kuss a neve ha tetszik, ha nem. Nekünk vannak parancsnokaink akik sokszor nagyon okosak akarnak lenni, de mindennek mi isszuk meg a levét. Még az ő hülyeségeiknek is.

2009. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szerintem ILYEN NINCS HOGY NEM LEHET intézedni velük szemben. Olyan viszont van, hogy kimegy az intézkedő járőrpár (ami ugye kettő főt jelent) és igaz, hogy ők két három emberrel szemben intézkednek, de megjelennek a haverok (még kb tiz kigyúrt kopasz cigány, vascsővel, kapával stb) és máris fennáll a túlerő. Márpedig van és ha valaki azért nem intézkedik mert fél az ne menjen ki az utcára!És az általad leírt esetben kéne hívni a rohamosztagosokat és a földbe döngölni aki rendőrre támad,és akkor legközelebb meggondolnák.Én nem a rendőr ellen vagyok,csak be kéne tartatni a TÖRVÉNYT MINDENKIVEL!

Az nem megoldás,hogy hagyjuk mert megvernek,vagy feljelentenek mert így cserben hagyjátok a civil lakosságot!Jogosan gondolják ha a hatósági személy is tehetetlen akkor mit árthat neki egy gádzsó?!

2009. aug. 26. 21:37
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké barátom, akkor légyszi terjeszd már fel Drazsénak, hogy minden kis és nagyvárosban legyen egy rohamosztag aki földbe döngöli nemcsak a cigányokat hanem minden csoprtosan járó bűnelkövetőt. Ugyanis bevetési csak Pesten van és mire ők leérnek mondjuk Nyiregyházára addigra már hűlt helye sem lesz a cigányoknak, a péppé vert rendőröket meg felkiskanalazhatják a földről.


Nem a kisrendőrökkel van a baj ebben az országban, hanem egy pár szinttel magasabban. Ugyanis amig az egyenruhás kezét megkötik addig nem lesz tisztelete az egyenruhának kis hazánkban. Tudnék Neked érdekes történeteket mesélni a rendőri felsővezetés aljasságairól, de itt és most nem teszem, legyen elég annyi, hogy néhány történet hallatán kikerekedne a szemed.

2009. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Érdekes a Gárdát mindig körbeveszik rohamosztagosok bárhol vannak is......\Nem vagyok gárdista a félreértés elkerülése miatt írom\
2009. aug. 26. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!