Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a cigánygyil...

Mi a véleményetek a cigánygyilkosságok feltételezett elkövetőiről?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 19:38
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
47%
Az elkövetökről az a véleményem, hogy gonosz őnbiráskodó férgek. Remélem megkapják méltó büntetésük és a börtönbe cigányok közzé kerülnek. Nem vagyok cigánypárti ,de ha annyira őlni akartak akor miért szegény munkába indúló cigányokat, asszonyokat ,gyerekeket őltek. Miért nem olyat aki bünőzésből él ,lop csal hazudik? És felvág a pénzével. Azokat kellett volna megtalálniuk, nem ezeket a szegény ebereket akiknek még a temetés is gondott okozott. Kedves utolsó hozzászoló megtudnád ,hogy mennyire szinházdi ez a cigányőlöklés ha a te családodat irtották volna ki.
2009. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék véleményt nyilvánítani ilyen oldalon, de a minap láttam egy buszon egy feliratot : Horogkereszt és mellette a szöveg "Szabadlábra a cigány-gyilkosokkal!" . Ez jutott most eszembe erről a kérdésről. ;)
2009. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
A 14-14-es vagyok .Jobban átgondolva a dolgokat ,lehet ,hogy jó is ,hogy valaki megfélemlitette őket. Mert sajnos tényleg félni kell a cigányoktól ők se riadnak vissza semitől. Hátha igy nem lesznek annyira elszállva maguktól. Csak hát azért voltam az előbbibe durva, mert hát a gyerekeket is....
2009. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
51%
Ők a magyarog legjobbjai, végre valaki(k) megfélelmítették ezeket a mocskokat. Remélem lesznek követőik.
2009. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
23:14 Aha... rátok van szállva az interpol de azért Te ide írkálsz. Csak én érzem, hogy kamuhozzászólás??
2009. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az Interpol-os szövegen én is röhögtem egy jót! :D Mi lenne, ha akkor én most tennék egy feljelentést ellened? Mivel a rendőr, nyomozó stb.. nem adhat ki semmilyen nyomozásról, semmilyen információt és ezt igen szigorúan meg is követelik. Nem tart semeddig lenyomozni, hogy honnan írtál... Ja, vagy most az jön, hogy "Szerinted olyan ostoba vagyok, hogy, ha ilyet írok otthonról teszem?". Ha ezt válaszolod megint csak nevetni fogok, mert akkor nagyon elvakult lehetsz e tekintetben, hogy a munkád olyan ügyeit, amit bizalmasan kéne kezelni kikotyogd egy ilyen weboldalon, melynek feltételezéseim szerint (bár még nem jártam utána, mert nem igazán érdekel) napi szinten több ezer olvasótábora van.

Emberek! Azért ne nézzük már a másikat hülyének, hogy ilyen szövegeket adagolunk be! Ha netalán mégis így lenne, akkor szívből ajánlom a szervnek, akiknél dolgozol, hogy mihamarabb távolítsanak el posztodról, ha nem is végérvényesen, de minimum, a mostanitól sokkal lejjebb, teszem azt takarítói pozícióba.

Üdv!

2009. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

* több ezres...


Elnézést a hibáért! (A sietség...:))

2009. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ők voltak. Valakiket kellett találni.

Ui: Ha kell még 1000* úgy mondom el, hogy van még vadász, és nem adja fel.

2009. szept. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 bibi05 válasza:
61%
A gyereket azért nem kellett volna hátba lőni nem kéne senkire sem vadászni, meg lehet máshogy is félemlíteni őket és azokat a nem romáket is akik nem dolgoznak és segélyből élnek, mert van olyan is. Remélem az iagzi gyilkosokat kapták el és megkapják méltó büntetésüket!!!!!
2009. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
52%
Szerintem istenkirályok
2010. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!