Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kérem valaki segítsen nekem,...

Kérem valaki segítsen nekem, mert azt hiszem zaklatnak. Mit tegyek? Egyáltalán van-e mit tennem? A rendőrség szóba se jöhet, mert nincs bizonyítékom a feltételezett zaklatásra. Csak feldühíteném és nekem fel kell még nevelnem a fiamat.

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni.22 éves vok és van 1 hatalmas problémám.2 éve -1 szórakozóhelyen- belémkötött 1 sátánista srác. Akárhova megyek ő mindenhol ott van Tudja a nevemet, a címemet, a sulim nevét. Stb. Meg ilyenek. Azt hiszem mozgó célpont lettem és fogalmam sincs, h mit csináljak.1 városban élünk, nagyjából közös a baráti körünk. (Én nem vok sátánista). Gyakran összefutok vele a belvárosban. Néha túl gyakran.Mondták már, h gondolkozzak el azon, h tényleg véletlen-e v. sem. Az utóbbi eléggé megrémisztene, ha igaz lenne. Vmin töri a fejét, csak nem tudom min. Mit akarhat tőlem???
2009. febr. 23. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Jó lenne tudni, hogy hogyan is zaklat, szóval csinál is valamit, vagy csak ott van ahol te?! Ha rendőrséget nem akarsz, én szólnék 1-2 ismerősnek, hogy félemlítsék meg (nem megveretni), magyarázzák el neki, hogy hagyjon téged békén, különben rosszul fog járni. Nekem is volt egy ilyen "rajongóm", már rendesen féltem tőle, így sikerült lerázni.
2009. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt hogy mit akar tőled azt nemtudom.De ha egy a baráti körötök akkor kérdezgesd hogy milyen szándékú az a srác.ÉS ha kell akkor inkább nagy ívben kerüld el.A rendörségre ezzel nem is tudnál menni mert ez még nem minösül zaklatásnak.
2009. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
A leírtak alapján szerintem abszolút ártalmatlan és bebeszéled magadnak. Én is találkozok olyan emberekkel a városban és a környéken, akiket nem ismerek egyáltalán, de már vagy 1milliószor láttam őket. Mindig rájuk nézük mert ismerősek az arcról, és ők is rámnéznek, mert ők is tudják hogy sokszor látnak engem, de ennyi. Szerintem túlspirázod! Az meg hogy nagyjából ugyanaz a baráti társaságotok, akkor értem hogy miért tudja ki vagy. Amikor én veszekszek valakivel nekem is az az első dolgom hogy körbekérdezősködök ki ez mi ez, de utána nem foglalkozok vele.
2009. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy kötött beléd? mit mondott? mert nem mind1.

A barátnőidnek, osztálytársaidnak, sőt a szüleidnek is szólj, mert ha bármi történne veled, (itt most nem rögtön a legrosszabbra gondolok), de l erőszak, vagy "támadás" akkor tudni fogják, hogy kit kell először keresni.

HA pedig nem vagy félős, akkor menj oda hozzá egy olyan helyen, ahol sokan vannak, vagy barátaiddal, és kérdezz rá, hogy direkt követ, és hogy minek provokál.

A legbiztosabb, ha felveszed a beszélgetést, amit később meg tudsz mutatni másoknak is, ők külsősként jobban ki tudják elemezni, hogy mi is a szándéka.

Ha meglátod, és menekülsz előle, azon ő jót mulat, és nem fogja abbahagyni.

2009. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

hat nagyon sajnallak remelem nem hasonlit arra ami a szomszedommal tortent

Ugyanugy jart mint te ahogy leirtad. A fiu be allt satanista csoportba es azert h valtozzon olyanna mint o ezert a szomszedomat meg kellett gyilkolja. sokat jart utanna kovette mindig, mindent figyelt amit csinalt, egy este fel hivta telefonon a srac es elmondta neki h mit kell csinaljon h maradjon a masikok kozott a lany nagyon megijjedt s azt mondta a fiu "ne felj mert nem bantalak inkabb magamot vegzem ki mint hogy tegedet bantsalak" Masnap hallottam h a fiu ugy elvagta a torkat h a nyakcsigoljaja tartotta ossze a fejet es a testreszet. Nem akarlak panikba ejteni de jo volna szolni masoknak is h milyen az a fiu es miert kovet kerj meg egy rendort es magyarazd el neki a dolgokat hatha segit de legfokeppen a szuloknek mond el (ez igaz tortenet nem talaltam ki

2009. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer vedd a bátorságot és menj oda hozzá.

Én ezt tenném. Beszélgetni próbálnék vele, hogy megtudjam "miért". Ha nem úgy reagálna akkor pedig csak viccesen megjegyezném neki, hogy annyiszor láttad már, mindenhol ott van, ahol te már rendesen úgy érzeted követ, azért mentél oda és nevettek rajta.

Fontos, hogy ne lássa rajtad, hogy félsz. Mert gondolom félsz kicsit.

Kérdezd meg, mit akar, mert te nem bántottad őt és nem érted miért csinálja ezt.


Ha ez nem jön be és erősen azt érzed, a srác nem 100as (magyarán kicsit fogyi...) akkor sajnos a normális beszélgetés nem segít, mindig legyen melletted valaki.


De ha 2 éve nem tett semmit... az nagyon hosszú idő.


HOgy kötött beléd? Miért?


Azt is csinálhatod, hogy egyszer odamész hozzá vagy írsz neki egy levelet, hogy emlékszik-e még... és kérj bocsánatot, akkor is ha esetleg nem te voltál a hibás... ez ilyen.


De tényleg érdekelne mi történt 2 éve...

2009. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg tényleg lehet, hogy csak beképzeled és nem is követ téged...


Csak annyit szeretnék még, hogy gondolj bele: 2 éve nem tett SEMMIT.

És miért ijednél meg tőle? Csak egy srác. Azért, mert sátánista? Ugyan már. MI az? semmi.


Egyébként mit gondolsz miért sátánista? Mert tartozni akar valahová. Mert egyedül van és egyedül fél. Nem érezné magát elég erősnek valószínűleg. És így, ez egy kis önbizalmat ad neki, hogy van egy közösség, ahová tartozik.


Ne hidd, hogy ő annyira kegyetlen és, hogy nem fél semmitől. Dehogynem.

2009. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A törvényben a zaklatás csak akkor az ha megfélemlitő!szóval ha állandóan bókol, kedves vagy ilyenek szóval pozitiv azzal a RENDŐRSÉG az égegyadta világon semmit nem tehet!
2009. márc. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mar elég régi q kérdés, így csak ennyit írok: Mi lett a vége?
2019. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!