Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire vagy elégedett a...

Mennyire vagy elégedett a rendőrség munkájával?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 07:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Annyira, amennyire az a retek politika, meg felsővezetés engedi őket dolgozni!


Nem unjátok még az ilyen hülye kérdéseket?? Meg az országos rendőrgyalázást??? Lényeg a lényeg: a rendőr is ember, a rendőr is VELÜNK van, de napközben ő is a munkáját végzi, felső utasítás szerint!


kÜLÖNBEN MEG MONDTAM MÁR, HA NEM TETSZIK, AHOGY DOLGOZNAK, LEHET MENNI NEKTEK 12 ÓRÁT DOLGOZNI NAPONTA 90 EZERÉRT!

2009. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
12 órát naponta, havi 90 ezerért..(csak a gyengébbek kedvéért helyesbítek)
2009. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a mi rendőrségünk jó.

Azok a jogszabályok,törvények amik alapján dolgozniuk kell, azok viszont igencsak vacakok,és akkor finoman fogalmaztam.

Egy példa a közelmúltból.

[link]

2009. aug. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek az előttem szólóval
2009. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Már mindent leírtatok előttem... Rettentően unalmas már, hogy gyalázzák a rendőröket, olyanok, akiknek halvány sejtelme sincs arról, mi a rendőri munka egyáltalán, és arról sem, hogy nem a rendőrök hozzák a törvényeket, amik alapján dolgozniuk kell. Akik csak szidni tudják őket: nem tiltja meg senki, tessék, lehet menni rendőrnek, próbálják ki, utána kellene beszélni.

A magyar rendőrség lassan olyan lesz, mint a magyar foci: a TV előtt ülve mindenki ért hozzá, de egy meccsen a pályán már sokakat nagyon zavarna a labda...

2009. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De kár, hogy pár hónapja elköltözött a melóhelyem a hattyúházból:) megnéztem volna. ilyen embereket bazz..
2009. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne velük baj, ha nem lenne megkötve a kezük. Amíg a bűnözőket Uramnak kell szólítani, és jobban élnek a börtönben az állam pénzén, mint az az ember, aki megszakad a munkában, és keres minimálbért havonta, addig ilyen marad a statisztika. Vannak rendőr ismerőseim, nem irigylem őket a helyzetükért, de itt elsősorban a jogrendszerünkkel (iletve annak hiányával) van baj. Ez meg a politikusok felelőssége.
2009. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Basszús,miféle rendőrségi brutalitásról beszélsz ? Se velünk,se az ismerőseinkkel soha egy rendőr se volt brutális,tök normálisak voltak hozzánk mindig.Veled brutálisak voltak,talán okot adtál rá nekik ?
2009. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

A magyar rendőrség egy nagy szar! - Éppúgy, mint a MÁV.

De!

Éppúgy, mint ahogy a MÁV szarságáról nem az a pénztáros tehet, aki segítőkészen kiadja nekünk a jegyet, és nem az a kalauz, aki nagyon udvarias velünk a vonaton - úgy a rendőrség szarságáról nem az utca rendőre tehet!

2009. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
10-es skálán 7-es-t adnék nekik.
2009. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!