Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig gyilkolászhatják még a...

Meddig gyilkolászhatják még a magyarokat büntetlenül?! (Szigethalom,2013. 01. 01)

Figyelt kérdés

Miért van az, ha egy csapat barbár puszta szórakozásból megpróbál kivégezni magyarokat, akkor azok mindegy szálig szabadon távozhatnak? Ha meg valahol gárda/polgárőr egylet alakul, azt mind beviszik a sittre?


Most komolyan, én azt hittem egy civilizált részén élünk a világnak.


[link]


2013. jan. 2. 15:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%

"Az "átlagmagyar" viszont a legtöbbször okkal utálja őket, és ezt nem mondhatni előítéletnek, inkább a tapasztalatok miatt."


Na mert az átlagcigány ugyanezt ok nélkül teszi? Szerintem a kurucinfó léte már elég ok.

2013. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
7%

"Na mert az átlagcigány ugyanezt ok nélkül teszi? Szerintem a kurucinfó léte már elég ok."


Mi köze van ennek a kurucinfóhoz? Valahogy nem látom az összefüggést. Vagy szerinted ez "nyomós ok" rá? A kurucinfó előtt is "leparasztozták", nekimentek akárkinek aki nem közéjük tartozott!

2013. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Az a kurucinfó köze hozzá, hogy folyamatosan hergel a cigányok ellen. Szerintem ez felháborító. Ráadásul nem egyszer olvastam már olyan jelzőket a cigány szó mellett, ami még magyarként is mélységesen felháborít! És ezek után elvárjátok, hogy szeressenek minket.
2013. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

"Az a kurucinfó köze hozzá, hogy folyamatosan hergel a cigányok ellen. Szerintem ez felháborító"


Na ez azért sántít, mert akik olyan helyen élnek ahol többen vannak, vagy keveredtek konfliktusokba azoknak nincs szüksége a kurucos "uszításra"! Vajon a kanadaiaknak, franciáknak is azért lett elegük mert a kurucinfó fellázította őket? :O


"ami még magyarként is mélységesen felháborít! És ezek után elvárjátok, hogy szeressenek minket."


Szerintem rajtatok klívül senki nem várja el, hogy szeressenek minket, inkább azt várnátok el, hogy mi szeressük őket! A többség azt "várná" el, hogy tanuljanak meg egy kicsit normálisabban viselkedni, attól függetlenül, hogy milyen körülmények között él némelyik.

2013. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Vault Dweller, sok mindenben egyetértek veled. Ám akkor is kiakasztó, hogy a rendőrség milyen puhán bánik az ilyen szituációkban.

A szemtanúk meg ferdítenének? Hát tény ami tény, hogy két ember majdnem meghalt, és csak 1 gyanúsított van a 40ből.


Aki meg azt mondja, hogy a kuruc tehet mindenről, hát az nem normális. Elszigetelt kis vidéken a legsúlyosabb az etnikai bűnözés, ott meg még net se nagyon van.

2013. jan. 3. 10:08
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

Nem azt mondtam, hogy a juruc tehet mindenről. Ilyet soha nem is állítottam. Én arra reflektáktam, hogy egyesek szerint ők ok nélkül utálnak, szerintem meg a kuruc már önmagában elegendő ok (bár tény hogy nem az egyetlen).


Nézzünk egy inverz példát: ha egy cigány írna egy honlapot, amin a "magyarbűnözés" az egyik rovat címe, és ebbe folyamatosan a "mocskos magyarok" szókapcsolatot olvasnám az mélységesen felháborítana, és az ilyen alja jobbikosoknak ez is elég lenne a cigánygyűlöletre.

2013. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 The Vault Dweller ***** válasza:
32%

"Aki meg azt mondja, hogy a kuruc tehet mindenről, hát az nem normális."


Persze, hogy nem normális.


Az a legnagyobb baj, hogy a magyarok nagy része két elvet vall:

1. A nagyon jobbos "ez az egész a cigányok miatt van" hozzáállás.

2. A nagyon liberális "szegény cigányokat üldözik, és azért ilyenek" hozzáállás.


Nagyon kevesen értik meg, hogy a cigányok leszakadása sem csak az életmódjukból következik, hanem sajnos ők is a rendszerváltás egyik vesztesei, akikkel senki nem foglalkozott. Senki nem ment oda hozzájuk, hogy srácok, mostantól az állam nem ad nektek kötelezően munkát, hanem nektek kell keresni és jobb lesz, ha tanultok.


Az sem igaz, hogy egyáltalán nincs rasszista megkülönböztetés az országban, viszont tényleg botrányos, hogy a baloldal gyakran megpróbál mindent a rasszizmusra kenni.


A Jobbik meg azt hiszi, hogy ha bezárjuk a cigányokat, vagy jól megverik őket a rendőrök, akkor azok majd nem csak hogy akarnak majd dolgozni, hanem kapnak is munkát.


A cigányság legnagyobb problémája az, hogy a legtöbbjüknek nincs képesítése, nincs igénye a tanulásra. Ők a képzetlen munkaerő, és bizony képzetlen munkaerőre nincs nagy szükség az országban. Főleg az iparilag fejletlen keleten.


Ehhez még hozzájön, hogy ténylegesen vannak olyan munkaadók, akik nem szívesen vesznek fel cigányokat, vagy azért, mert alapból rühellik őket, vagy azért, mert már vettek fel cigányokat, és voltak rossz tapasztalatok.


A legrosszabb az egészben az, hogy a cigányság helyzetét sosem a szakemberek próbálják megoldani, hanem olyan politikusok, akiket az éppen kormányon lévő párt odarak, és akinek fogalma sincs, hogy mit kéne csinálnia, ezért inkább kib.sz pénzt felesleges képzésekre, ilyen-olyan hatástalan programokra, csak hogy látszódjon, hogy csinál valamit.

2013. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
12%

Az a vicces, amikor azzal jönnek az MSZP-fanok, hogy valószínűleg itt is a magyarok provokáltak, mint ahogy szerintük 4 éve Marian Kozma is provokált.


[link]

2013. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk nem tudom, hogy hozod összefüggésbe az ember ezen esetről alkotott véleményét a párt hovatartozásával, de ez a te dolgod. Mindenesetre a cikk végén egyetlen ember fogalmazza meg kétségeit, hogy teljesen ártatlanok lennének az áldozatok. Te biztos vagy benne, hogy a sértettek nem szóltak be semmit, mint ahogy azt mindenhol próbálják kiemelni? Persze az való igaz, hogy semmilyen beszólást, vagy nézeteltérést sem késsel kéne elintézni. És attól, hogy egy esetben hamisan vádolják azzal az áldozatot, hogy ő provokált volna, nem biztos, hogy minden esetre igaz. Én momentán, bőrszíntől és politikai hovatartozástól függetlenül teljesen életszerűnek tartom, hogy egy bokszoló vagy birkózó (vagy bármilyen küzdősportoló) nem rest odaszólni a másiknak, mert bír némi egészséges (vagy talán már kicsit túlzott) önbizalommal, hogy meg tudja védeni magát, ha kell.
2013. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
8%

# 19:


"[koka7677] [2013.jan.03. 10:30]

Azért kissé hátrább az agarakkal. Nekem egyx 160 centi magas (alacsony?) 50 kilós cigányfiú azt mondta: nagy zsák szar nagyot puffan. Nem vagyok benne biztos, hogy a küzdősportokban járatos szintén fiatal fickók nem akarták-e megmutatni, hogy ők a jampik az éjszakában. Mint az a 210 centis Kozma is... "


Az utolsó mondatban azt sugalmazza a balliberális oldal hozzászólója, hogy Marian Cozmát azért gyilkolták meg, mert meg akarta mutatni az éjszakában, hogy ő a jampi vagyis azt sugalmazza, hogy Marian Cozma provokálta a cigányokat, tehát tulajdonképpen itt a cigány az áldozat.


Az a baj, hogy a balliberális oldal minden percben arra játszik, hogy ha romák elkövetnek valamit, akkor általában keresik, hogy miként lehetne ezt úgy beállítani, hogy érthető és elfogadható a cigányok reakciója, például Szögi Lajos meglincselése. A Népszava-Stop.hu hozzászólói akkor is teljesen megértették a cigányok reakcióját, egyöntetűen azt hangoztatták, ha az ő gyerekükkel történik ilyesmi, akkor ugyanezt tennék a gázolóval.

2013. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!