Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig gyilkolászhatják még a...

Meddig gyilkolászhatják még a magyarokat büntetlenül?! (Szigethalom,2013. 01. 01)

Figyelt kérdés

Miért van az, ha egy csapat barbár puszta szórakozásból megpróbál kivégezni magyarokat, akkor azok mindegy szálig szabadon távozhatnak? Ha meg valahol gárda/polgárőr egylet alakul, azt mind beviszik a sittre?


Most komolyan, én azt hittem egy civilizált részén élünk a világnak.


[link]


2013. jan. 2. 15:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

19-esnek üzenem, ha találkoztál már balhés cigányokkal, akkor ezt a kérdést fel se tennéd.

A cigány egyedül gyenge, de ha már 20an van, akkor azért is kiveri belőled a lelket, ha köhögsz. Én is, ismerőseim is találkoztak már ilyesmivel.

Aztán ha bármi van, az csillagot is lehazudják az égről, hogy de hát ők semmit, ők ugyan.

Kozma gyilkosa máig állítja, hogy azért volt nála egy hatalmas konyhakés, mert előző nap azzal bontotta ki a plazma tévét a csomagolásból.


40ből még mindig csak 1 van lecsukva, pedig mindahányan részesei voltak a vérrontásnak, mint tömeg.

2013. jan. 6. 19:03
 22/27 anonim ***** válasza:
20%

Azt, hogy én kivel találkoztam meg kivel nem, bőven elég, ha én tudom. :)

Viszont, az hogy az égről is lehazudják a csillagokat, az nem egyenlő azzal, hogy a másik fél is mindig minden esetben ártatlan. De megint csak mondom, ez persze nem egyenlő azzal, hogy bármilyen beszólásért is bárkit le kellene szúrni. De azért ne tegyünk úgy, mintha rájuk se néztek volna a cigányokra, úgy támadtak nekik. Főleg azért ne, mert az ide írogatók közül senki nem volt ott. Nem látta, mi történt és nem ismeri a szereplőket.

2013. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

"Főleg azért ne, mert az ide írogatók közül senki nem volt ott. Nem látta, mi történt és nem ismeri a szereplőket."


Ebben igazad van, de mivel ez a jelenet már olyan sokszor lejátszódott az életben mindenfele az országban (legtöbbször nyilvánosság kihagyásával), hogy nehezen tudom elképzelni, hogy 2 sportoló beszól 40 ittas cigánynak. Most komolyan.

2013. jan. 7. 18:42
 24/27 anonim ***** válasza:
20%
Egyrészt, nem biztos, hogy a sportoló sem volt ittas, másrészt a balhék általában nem úgy kezdődnek, hogy beszólok 40 embernek, hanem beszólok egynek. És aztán jön a többi.
2013. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

[link]


Kezdek hinni neked, valószínű hogy az a két szerencsétlen akarta meglincselni a 40 lakatost.

2013. jan. 7. 19:52
 26/27 anonim ***** válasza:
72%

A nagy cigányvédő hozzászólóknak bemásolnék pár hivatkozást, itt meg az idős emberekre lesz fogva, hogy biztos ők kezdték felhergelni a cigányokat?

Ha jól emlékszem a tanáros lincselésnél meg a kis cigány lánynak semmi baja nem lett....


Ha van gyomrod ezt nézd meg és utána írj baromságokat:


http://www.youtube.com/watch?v=bWAxVsXb2rM


http://www.youtube.com/watch?v=ddJ_jt6InYY

2013. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
az első hivatkozás utolsó 2 perce nagyon durva!!!
2013. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!