Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a rendőrök még a gárdisták gyerekeit is igazoltatták?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=jDJzJaMCUvc&eurl=http%3A%2F%2..


Most őszintén, mit ártott az a szerencsétlen gyerek? Azért, mert a szüleivel van, már bűnözőként kell kezelni?


2009. aug. 26. 12:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
68%
És te mit gondolsz arról, h a "gárdisták" 12 éves gyerekeket avatnak fel?
2009. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
67%

na végre egy értelmes válasz ebben a kérdésben.

Igen ritka!

teljesen igaza van az elöttem szólónak, és még sok egyéb bajom is van a gárdával, de azt most itt nem részletezném, mert vita vége.

2009. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
68%

Nem kellene ilyen helyre (szentendrei Gárda avatás) gyerekeket is elvinni és akkor nincs csodálkoznivaló sem, hogy a kedves szülő bajba sodorja a "szerencsétlen gyerekét"...


A rendőröknek meg az volt a dolguk, hogy a területen MINDENKIT igazoltassanak! :D

2009. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

én még nem hallottam ilyenről, hogy egy gyereket igazoltassanak! mellesleg a gárdisták nem avatnak 12 éves gyereket, nem tudom, hol hallottál erről a baromságról...

nem birkaválaszokat vártam, és nem a gárda minősítését, hanem arról véleményt, hogy egy rendőr milyen jogon zaklat kisgyerekeket!

2009. aug. 26. 12:53
 5/48 A kérdező kommentje:
utolsó: az avatás után családi napot tartottak, ami azt jelenti, h papa mama gyerekek, bár nem tudom, ismered e a család szó fogalmát
2009. aug. 26. 12:54
 6/48 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, de az általad belinkelt videón te hol látsz olyat, hogy gyerekeket igazoltatnak a rendőrök?!...


Én a videón azt látom, hogy a rendőrök szépen kérik a taplókat, hogy menjenek a dolgukra, holott szerintem minden kérlelés helyett be kellene gyűjteni őket 24 órára! Több határozottságot várnék el a rendőröktől és éppen a taplókkal szemben!!!

2009. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
58%
Köszöntelek a kommunizmusban!
2009. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
12:56: ha még arra is lusta és képtelen vagy, hogy végignézd a videót, akkor maradj csöndben... erre mondják, hogyha hallgattál volna, bölcs maradtál volna....
2009. aug. 26. 13:03
 9/48 A kérdező kommentje:
mellesleg mi abban a taplóság, hogy az emberek várják az épület előtt a fejleményeket?
2009. aug. 26. 13:03
 10/48 anonim ***** válasza:
55%

Taplókám!

Megnézted egyáltalán azt a videót, amit ide belinkeltél nekünk???...

NÉZD MÁR MEG : a taplócsopotban látod azt a 8-10 éves kisfiút Gárdista egyenruhába beöltözve???

Amúgy bejárták a világot (közfelháborodásra) azok a fotók, ahol a Magyar Gárda tömegesen avatta a gyerekeket!!!


Én pontosan ismerem a "család" fogalmát : nálunk a családi napot nem fekete egyenruhában és nem bakancsban tartjuk, lázító, uszító és fenyegető szónokokkal körítve... Az én gyerekeim kizárólag békés, politikamentes családi napokon vettek részt. Mert mi valódi CSALÁD vagyunk! :D

2009. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!