Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire jó hogy igazoltattak a...

Mire jó hogy igazoltattak a rendőrök?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 23:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Rutinellenőrzés:D Nem lehet tudni, ezeknek az igazoltatásoknak valami nagyon random rendszere van...
2011. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 8. 23:36
 3/22 anonim válasza:
Pontosan énse tudom,de ha fiatalkorú vagy akkor azért is szoktak hogy köröznek e..pl egyik ismerősömre ráhívták az állomáson a rendőrséget mert minden nap ott lógott és igazoltatták hogy őt körözik e.ha hülyeséget mondtam akkor elnézést
2011. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Előző: nem mondtál hülyeséget, ránk rendszeresen kihívja valamelyik unatkozó szomszéd, amikor a garázs előtt grillezünk. Semmilyen szabályt nem sértünk, kijönnek, megnézik a már előre kikészített személyiket+lakcímet, megkínáljuk őket kajával de sose kérnek, aztán elmennek.
2011. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon semmire. Engem is igazoltattak már párszor.

Pl. hülye haverom pont a rendőrautó elé dobta ki a Jäger-es üveget. Meg a másik amikor egy középkorú pár hintázott, mi meg nyugiban iszogattunk a játszótérnél, jön két rendőr, pia elrak. Odanéznek ahol voltak a hinták. Köszönnek, és mondja az egyik nevetve, na második gyerekkor. Elkérték ugye az iratokat, mondták, hogy további szép estét és elmentek. Szóval velem eddig mindig rendesek voltak, de lehet hogy szerencsém volt.

Bocsi a kis offért benne.

2011. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én a Déli pályaudvarban vártam egy érkező vonatra
2011. aug. 8. 23:54
 7/22 A kérdező kommentje:
És akkor jöttek oda!
2011. aug. 8. 23:55
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
A lényeg valóban nem az emberek vegzálása, hanem a körözöttek kiszűrése. Nem egyszer fogtam már én is körözöttet ezzel a módszerrel. Alapesetben nem több néhány percnél. Persze ez az idő megsokszorozódhat egy kretén állampolgár vagy egy kretén rendőr (sajnos egyre több van közöttünk) miatt. A kretén állampolgár kontra kretén zsaru pedig maga a tragédia. (Sajnos ilyet is többször láttam már.)
2011. aug. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy körözési listán van egy hasonló magasáágú, testalkatú, hajszínű ember, mint te.
2011. aug. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
bátyám tegnap jött haza és meséle hogy látott egy rohanó csáveszt, mögötte loholtak a zsaruk, elkapták, és amikor vitték volna az autóhoz, újból meglógott, utána meg már megbilincselték és letölték a gatyáját hogy ne tudjon elfutni :D kb 16 éves lehetett.
2011. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!