Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőr ezt látná intézked...

Ha a rendőr ezt látná intézkedne valamit?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=P3bgnIV6obQ


A videón 4:10-nél



2013. jan. 12. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kétperces videón elég nehéz a négytizet megtalálni. De én örülök, hogy neked sikerült.
2013. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2013. jan. 12. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem a saját kukája igen garázdaság..
2013. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előállítaná.az úriember garázdaság bűncselekményi alakzatát követte el hiszen erőszak is volt a dologban amellett hogy kirívóan közösségellenes magatartást tanusít amely alkalmas arra hogy másokban ijedtséget,megbotránkozást keltsen.(ez a garàzdaság tényállása)
2013. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én ehhez inkább mentőt hívnék... :D
2013. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen ez nem rendörségi hanem orvosi kérdés ugyanakkor a rendörnek intézkednie kell elösször felszolitani a cselekmény abbahagyására ,majd ha ez nem használ akkor fizikailag is intézkedni végso esetben lelőni, sajnos nem forditott sorrendben.


Ugyanakkor ha igazolni tudja hogy a kukát megvásárolta akkor a rendör kukavédelmi törvény hiányéban hagyja. De mivel ez megvalósitja a köztülajdononban levőnek látszodó tárgy fogalmát igazolás mindenkép szükséges.


Visszaélésre ad lehetőséget hogy ha nekem egy kukáról van számlám akkor legálisan akárhány kukát elverhetek.


Közbotránkoztatásnak csak az számit ha harmadik személy is látja az esetet.


Jogilag problémás hogy mivel a kuka nem személy azért a harmadik személy matematikailag csak a második lenne ez pedig ugye még rendörségiléeg sem harmadik.


További probléma hogy ha a rendőr látja akkor öt i smegbotránykoztatja vagyis a közbotránkoztatás megvalósul bár nem tudom hogy a hatoság köz e, és ha az akko rujjabb gond hogy szerintem a rendör minden esetben megbotránkozik amikor intézkednie kell tehát minden egyes büncselekmény egyben közbotránkoztatás is.

2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó.egyrészt a rendőr hivatásából eredően nem botránkozhat meg.egyszer itt lőttél mellé.másodszor ott amikor azt irtad,hogy kell valaki aki látja.olvasd el a jogszabályt.elég ha a cselekmény ALKALMAS arra hogy másokban .....stb.tehát ha nem látja senki de ezt elkövetik akkor az alkalmas rá.szép is lenne ha más nem látná bármit összerugdoshatnál.előbb legyél képben mielőtt írogatsz butaságokat....
2013. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
duggni közbotránkoztató főleg análisan és az ALKALMAS arra hogy bárki lássa
2013. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dugni (egy g vel kell irni) az közszeméremsértő nem közbotránkoztató túlművelt barátom...
2013. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a rendőr ezt látná vagy ha a rendőr ilyet látna? Nem mindegy...tudod miért? Mert ez egy film :)
2013. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!