Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a francot képzelnek ezek a...

Mi a francot képzelnek ezek a rendőrök? Nekik mindent szabad?

Figyelt kérdés
Ma mentem haza Budáról, az Erzsébet híd felé tartottam, középső sávban 53 km/h sebességgel a Krisztina körúton és egy Ford Focus rendőrautó minimum 70-nel húzott el mellettem a belső sávban. Előtte a lámpa besárgult, de leszarta, nyomta neki, piros is lett, de azt is leszarta, átment a full piroson. Mindenféle megkülönböztető jelzés nélkül. Villogtam is neki csomót a pirosnál lassítva és megállva, hogy mi a francot képzel, de semmi, csak száguldott tovább. Ha én csinálnék ilyet, gondolom azonnal 300 ezres bírságot kapnék. Megbüntetik őket is az ilyesmiért, ha mondjuk ezt a madarat bejelentem ezért???

2013. jan. 10. 22:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
73%

"Megbüntetik őket is az ilyesmiért, ha mondjuk ezt a madarat bejelentem ezért???"


Meg, remélem felírtad a rendszámot.

2013. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%

úúúúú!:D

nekem pont ma volt tárgyalásom!... A rendőri jelentés szerint: szétdobáltam a kukákat, ők látták...egyébként egy lány volt, mi 10 méterre tőle figyeltük a "tevékenységét"

... 8!!! egybehangzó tanúvallomás állította hogy én nem csináltam semmit, még maga a vádlott is:D Hát a rendőrök ellen eljárás indul:DDDDDDDDDDDDDDDDDDHÁHÍÁHÁHÁHÁHÁ

2013. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
22%
remélem akkor is patkányok lesznek a rendőrök, ha segítségért telefonálsz nekik! szégyelld magad, hogy így beszélsz!
2013. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó válaszoló... Ha te találkoztál volna ilyen fattyúkkal kétlem hogy így vélekednél, senki nem mondta, hogy az ÖSSZES rendőr így viselkedik, de kár tagadni... ez olyan mint a cigánybűnözés.
2013. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
68%

Az első válaszolónak van igaza. Ez a bohóctársulat a világon semmire se jó, a becsületes adófizető polgárok cseszegetésén meg traffipaxozáson kívül. Egy magányos "monnyon le"-zőt halálmegvető bátorsággal körbe tud venni 8 komedós, hogy megverjék, de ha meglátnak egy cigányt, sírva szaladnak haza...


23:05, erről csak annyit, hogy eddig "csak" kétszer fordultam hozzájuk, amikor egyszer a kerékpáromat, másszor a laptopomat lopták el. Az ügyeletes hadnagyocska az asztal túloldalán meg visszakérdezett: "És mit akar,mit tegyünk?"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na ezek tényleg bohócok egytől egyig. Remélem rajtad is így fognak segíteni :DDDDDDDDD nevetséges.

2013. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
25%

"Ha te találkoztál volna ilyen fattyúkkal kétlem hogy így vélekednél,"


Találkoztam már ilyenekkel, sőt, tilosban parkoló rendőrt is láttam, mégsem szidom egyiket sem. Nagyon hiányzik a magyarokból az egyenruhások iránti legkisebb tisztelet is, sajnos. Mocskolódni mindenki tud, de ha baj van, akkor aztán a rendőrökhöz szaladtok ti is.

2013. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
33%

"23:05, erről csak annyit, hogy eddig "csak" kétszer fordultam hozzájuk, amikor egyszer a kerékpáromat, másszor a laptopomat lopták el. Az ügyeletes hadnagyocska az asztal túloldalán meg visszakérdezett: "És mit akar,mit tegyünk?"

:DDDDDD

Na ezek tényleg bohócok egytől egyig. Remélem rajtad is így fognak segíteni :DDDDDD nevetséges."


Rajtam eddig 4 alkalommal segítettek, persze nem olyan apró ügyekben mint a tiéd. Ilyen ügyekből naponta tízesével van, szabad ember kapacítás pedig nincs, így ott fenn, a döntéshozók a felelősek, nem a rendőrök.

2013. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
64%

Nem szaladok rendőrökhöz.

Egyszer szaladtam, a Batthyányi téren hajnal 5kor (dolgozni mentem), egy férfi odajött hozzám a telefont követelve, nem akartam odaadni, egy éles tárgyat (kulcsot?), hasítottvégig azarcomon... sírva szaladtam le segítségért kiáltozva... felhívták a biztonságiőrök a rendőröket, akik "majd napközben menjek be feljelentést tenni"... térfigyelő kamera felvétlét nem tudták előásni.Ekkor voltam 19 éves. lány.

Mi a faszt tiszteljek bennük?

Itt állnak a gyrosos előtt egésznap!!!

2013. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
78%

23:17, hogyne, a többszázezres vagyon elleni bűncselekményekre nincs ember, természetesen a vasúti átjáró traffipaxozására mindig szokott lenni :D hátha véletlenül valaki 35-tel megy át, és jól meg lehet vágni...

Mondjuk mit csodálkozok, a rendőri munkához 8 általános se kell, úgyhogy hozzák szépen a színvonalat.

2013. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%

Én találkoztam már rendes és szemét rendőrrel is, igazából a szervezettel van a baj. Egész nap traffipaxoznak, általában ott ahol 30-40-es tábla van. Egész nap járőröznek de azért hogy büntethessenek. Kihívni őket meg felesleges 1-2 óra vagy több míg kiérnek, valamikor meg ki se jönnek.

Ha kijönnek akkor meg semmit nem tudnak csinálni, csak egy rendőrségi statisztika egyik képzete leszel.

2013. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!