Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez számít eü alkalmasságin?

Ez számít eü alkalmasságin?

Figyelt kérdés

NKE-RTK-ra szeretnék jelentkezni, de közben ki kellett húzni egy csontfogamat. Felül hátulról a másodikról van szó, beszéd közben nem lehet észrevenni. Alkalmasságiban azt hiszem csak az van írva, hogy az elülső fogak hiánya jelent alkalmatlanságot, de mivel annyi jelentkező szokott lenni, tartok tőle, hogy emiatt is kiszórhatnak. Alapból megviselt, hogy ilyen fiatalon ki kellett húzni, de eddig eszembe se jutott, hogy esetleg probléma lehet belőle.

Kiszórhatnak emiatt? Vagy műfog kéne? De attól is félek, sok pénz amúgyis, nem tudom mi legyen. :(


2013. jan. 19. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a frontális fogaid megvannak (egészségesek), ez nem számít.
2013. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem számít. Én csak a honvédségi követelményeket ismerem, ott foghiány esetén a rágóképesség-csökkenést veszik figyelembe, és az nálad ettől aligha lehet. Olyan meg nincs, hogy e miatt hátrányt szenvednél, mert vagy alkalmas vagy, vagy nem. Ha igen, senkit se érdekelnek a részletek.
2013. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem számít!
2013. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De amúgy is, addigra bőven pótoltathatod.
2013. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugodtam :)
2013. jan. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!