Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek ebben az esetben?...

Mit tehetek ebben az esetben? Hogy álljak a rendőrség elé? (lent)

Figyelt kérdés

Nyáron megtámadtak abban a városban,ahol akkor dolgoztam. Csak a szerencsén és a lélekjelenlétemen múlt,hogy nem erőszakoltam meg.

Azóta persze semmi hír arról,hogy történt valami az ügyben,de nem hagy nyugodni a dolog.

Mit tehetek? Menjek be a rendőrségre és érdeklődjek? Vagy semmi értelme már?


2013. jan. 22. 06:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*Csak a szerencsén és a lélekjelenlétemen múlt,hogy nem erőszakoltak meg.

Örülök,hogy te ezen ilyen jól szórakozol!

2013. jan. 22. 06:58
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

kérdezőkém,baromságot írtál ,

azt még te vagy fölháborodva,

2013. jan. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Én nem szórakozok jókat, hiszen engem egyáltalán nem érdekel a történet, viszont eredetileg úgy írtad, hogy erőszakoltam, tehát érthetetlen volt, a támadót akartad -e, vagy azért nem mersz a rendőrök elé állni, mert egy rendőrt.
2013. jan. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen egy betűt eltévesztettem,na bumm! Azért annak,aki kicsit is értelmesebb azt hiszem, leesett miről van szó.

Ha érdemben nem tudtok hozzászólni a témához,akkor csak azért,hogy ne maradjatok csendben szerintem nem kellene írni!

Aki képes kritizálás nélkül írni,az kérem válaszoljon!

2013. jan. 22. 07:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor elmondom mi fog történni. Kapsz majd egy határozatot, mely szerint az elkövető ismeretlen, az ügy lezárva. Ez attól függetlenül így lesz, hogy be mész-e érdeklődni, vagy nem. Tehát szerintem fölösleges.
2013. jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na,köszönöm! Ez már "hasznos" válasz volt! De mért nem jelentkeztek eddig? Vagy mennyi időnek kell eltelnie,hogy kiküldjék a határozatot? Mondjuk felháborító,hogy tesznek nagy ívben az emberek fejére!
2013. jan. 22. 07:14
 7/13 anonim ***** válasza:
El üldögélnek picit az ügyön, próbálnak adatot gyűjteni, majd lezárják. Kb fél év. Lassan már esedékes lesz, hogy kapj valamit.
2013. jan. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Parádés! Hát akkor újfent ennyit a magyar igazságszolgáltatásról....
2013. jan. 22. 07:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem kötözködésképpen, de te mégis hogyan oldanád meg ezt az ügyet? Vagy egy zaklatott (gyanítom nő) által a sötétben látott fantomkép egy ismeretlen emberről. Éééés ennyi az összes nyom körülbelül. Ilyenkor mit lehet tenni? Elő lehet venni a hasonló kinézetű, korábban már hasonlót elkövető embereket, megkérdezni, ekkor és ekkor hol jártak. Akik csípőből tudnak adni betonbiztos alibit. És ekkor hova tovább?


Okés, fel vagy háborodva persze, teljesen megértem, és sajnálom is, ami veled történt, de azért maradjunk már a realitások talaján... Te egy tízmilliós országból honnan szednéd elő azt az embert, akit valószínűleg meg sem ismernél, ha elsétálna előtted az utcán másik ruhában.


Lehet szidni a rendőröket, de azért maradjunk a realitások talaján.

2013. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szemtől szemben láttam az illetőt ezer közül felismerném,mert világos volt. És az adataimon kívül semmit nem kértek meg személyleíráson kívül! Holott kötelességük lett volna akkor ott lefényképezni,hogy milyen állapotban vagyok és jobb helyeken profilozóval készíttetnek rajzot az elkövetővel. Itt semmi ilyesmi nem volt és miután megkérdezték,hogy ugye nem csak viccelek kissé kiborultam!

Sajnos egy nyomozó ismerősöm mondta,hogy kb nagy ívben tesznek ilyenkor az ember fejére,mert ez nekik sok papírmunka lenne arra a műszakra. Hát igen. Mondjuk nem is magam miatt voltam felháborodva,hanem azért,mert egy ilyen beteg szabadon kószál még ma is és ki tudja hány nőt bántott! akik mondjuk nem tudta védekezni és az ilyen hozzáállás miatt (nem hisznek az embernek) nem szóltak a rendőröknek!

Nem akarok általánosítani,de kicsikét körül kellene nézni az országban,milyen állapotok vannak. Nem is tudom,mit vártam. Ez ügyintézés szempontjából nem Amerika,de amik itt történnek,azok már oda illenének!

2013. jan. 22. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!