Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyit keresnek a rendőrök...

Mennyit keresnek a rendőrök havonta? Hány műszakban dolgoznak? Egy műszak hány órából áll?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 12:21
1 2
 11/14 anonim válasza:

A készenlétis rendőrök valóban ingyen utazhatnak, de csak vonattal. Van egy kód a szolgálati igazolványukon, ezt kell megmutatniuk a jegyvizsgálónak és ha a jegyvizsgáló megkéri őket akkor intézkedniük kell.

A munkaidő pedig teljesen változó. Több válaszban olvastam hogy a KR-esek 24 óráznak. Az én férjem is KR-es és általában 12 órás szolgálatot adnak, kivéve ha valamilyen rendkívüli esemény vagy rendezvény van és tovább kell maradniuk.

De pl most is elvezényelték, egy hétre, ott 6 órás szolgálatokat kell adniuk. Ez szerintem teljesen kapitányság függő. Az biztos hogy egy városi kapitányságon a fizetés meg sem közelíti a 100E Ft-ot. Ha mégis akkor volt benne ünnepi pótlék vagy valami hasonló. Persze ez kezdő fizetés.

Csodálkozom, hogy vannak emberek akik ennyi pénzért hajlandóak ekkora felelősséget vállalni.

2013. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Babó84 válasza:
Azt nem is tudtam, hogy a KR-es rendőrök ingyen utazhatnak vonattal!!! Ez nekem teljesen új, de örülök neki, hogy legalább ők mehetnek, ha már a munkájuk amúgy is megkívánja, meg egyébként is! :) Épp elég az, hogy vezénylik őket össze-vissza! :(
2013. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt a kérdést - sokat vagy nem sokat keresnek a rendőrök - mindenki egyszerűen eldöntheti saját maga is. Csak őszintén kell válaszolnia egy - saját magának feltett - kérdésre: vajon ezt a "pofát befogni és tovább menni" (ez egyébként az általam igencsak utált SS egyik jelmondatának magyar forditása tudtommal, jelen esetben értsd jól) életet Ő vajon mennyiért folytatná?
2013. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Akár honnan nézzük a reptéri rendőröknek a legjobb.

24/72-be egy hónapban maximum 7-napot dolgoznak, napi minimum 4-óra pihenővel.

Megkapnak minden pótlékot, amit csak lehet és mellette annyi fusi munkát vállalnak, amennyi belefér 23-napba...

Világon nincsen ilyen jó cég :)


Nevetséges, az állam így t

2014. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!