Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki lehet úgy rendőr, hogy...

Valaki lehet úgy rendőr, hogy tiltott jelképek vannak a testére tetoválva?

Figyelt kérdés

Az edzőterembe ahová járok van egy nyíltan rasszista fickó, a karjára nyilas zászló és Szálasi van rátetoválva, illetve ha jól láttam a hátán egy Nagy-Magyarország tetoválás.(a trikója alól kilátszott)


A beszélgetéseiből azt következtettem le,hogy rendőr, volt is aki úgy köszönt neki,hogy "Jó napot az őrmester úrnak" (persze csak viccesen).


Úgy tudom,hogy ha nem látszik ki akkor azt tetováltat magára amit akar, de a kollégái közül ha esetleg valaki rossz szemmel nézni a dolgot, vagy valami nagyfőnöknek nem tetszik akkor az nem lehet valami jó...na meg egy nyíltan fajgyűlölő ember ilyen pozícióban?Bár gondolom csak a teremben hangoztatja az elveit, a rendőrségen nyilván nem, de azért tudhatnak róla ezt azt.


Tehát a kérdés: lehetséges,hogy egy ilyen ember rendőrként keresse a kenyerét?



2013. febr. 25. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
a leírásod alapján nekem nem az az infó jött le, hogy fajgyűlölő.
2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

A Nagy-Magyarországos tetoválásból semmi baja nem származna , viszont a nyilas kereszttel lehet kihúzná a gyufát ha valami meglátná.


Lehetséges hogy rendőr igen.


Vannak akik pont ilyen dolgok miatt lesznek rendőrök , a cigányok miatt.

2013. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Természetesen lehet.


"volt is aki úgy köszönt neki,hogy "Jó napot az őrmester úrnak""


"na meg egy nyíltan fajgyűlölő ember ilyen pozícióban?"


??? Szerinted egy őrmesteri rendfokozattal valaki már rögtön országos főkapitány? Vagy milyen pozícióról beszélsz?

2013. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"a leírásod alapján nekem nem az az infó jött le, hogy fajgyűlölő."


De még ha az is lenne, sokkal több fajgyűlölő rendőrt ismerek mint hinnéd és nem vicc van köztük nő is.

2013. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Semmit sem írtam azzal kapcsolatban,hogy miért fajgyűlölő.

De gyakran nyilatkozik meg úgy,hogy az egyértelmű.Egyszerűen fogalmazva: "Kiirtanám az összes zsidót meg cigányt,de én a cigókkal kezdeném" -csakhogy őt idézzem.

2013. febr. 25. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem látszik ki a tetkó lehet rendőr. Azt, hogy mi a nézete a saját dolga. Ha nem olyan mértékű, hogy a pszichológus alkalmatlannak minősítse simán lehet rendőr. Inkább ilyen rendőrök legyenek, mint mulyák!!!
2013. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Ő látja minden nap, hogy mit csinálnak a cigányok. Más csak a tv-ből, hírekből értesül és úgy is utálja őket. És ezek az emberek elkönyvelik, hogy "még jó, hogy nem vele történt meg" az adott cigányos hírben leírtak. pl. rablás. Tehát nem szembesül vele, majd 1 óra múlva el is felejti.

A rendőr viszont nem, mert minden nap szembesül velük. Ők legalább tesznek valamit "törvényesen" velük szemben, nem úgy mint a sok nagyképű buta szélsőségesek - gárda stb-

2013. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
az emberek 90%-a utálja a cigányokat. Teljesen mindegy, hogy tetkó van-e rajtuk vagy sem. Miért te nem utálod őket T. kérdző?
2013. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van rendőr ismerősöm aki szokott ilyeneket mondani.


Nyíltan sokszor úgy szólít meg 1 cigányt hogy "te mocskos féreg , büdös cigány , folytál volna le apád lábán" és mondja neki a jó kívánságokat.

2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Habár ezt már kétlem, mert nem sok ilyet hallok már a mai világban, de nem kizárt. De egyébként jól teszi, megérdemlik. Ő sem az ismeretlen cigányt magyarázza le gondolom, hanem akiről már 100 éve tudja, hogy bűnöz, lop, csal
2013. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!