Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zsaruk, szerintetek ti közutál...

Zsaruk, szerintetek ti közutálatnak örvendtek? Ha igen, akkor alaptalanul?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem, és ha igen akkor azok is alaptalanul.

Lévén, hogy nem 40000 egyforma ember dolgozik, és mindenki más beosztásban, mindenki másért felel a saját munkaköre szerint, így ez egy egyszerű általánosítás.

Te például ha utálod a rendőrséget, és én megyek ki segíteni, ha bajban vagy, akkor jogtalanul már benned van egy utálat a szervezet iránt valós tapasztalatok nélkül.

Mert nem tudod, hogy én lelkiismeretesen foglalkozok e a bajoddal a törvényi kereteken belül, vagy nem.

Ha valaki előítélettel fogad, ismertség nélkül az ne is számítson arra, hogy a legnagyobb türelemmel segítsen neki a rendőr.

Elismerem, hogy lehet az emberekben utálat a rendőrség iránt, de nekik lehet először otthon kellene körbe nézni.

Gondolom a büntetésekre gondolsz a közutálatnál, vagy a nem korrekt fellépésre.

A törvényeket a kormány alkotja, nekünk azokat kell betartani, és betartatni. Bírságolni, és felhívni a figyelmet a szabálytalanságokra is lehet ésszel csinálni.

Bírságom az úgy is lesz a kis értékű lopásokból, nem szoktam kis dolgokkal foglalkozni, illetve én az ittas vezetőkre vagyok rászállva, ott számomra nincs pardon.

Lehet, hogy ezek az emberek nem kedvelnek, de legyen, nem kötelező nekik. Nekem ez a munkám, hogy csökkentsem a sérüléssel járó baleseteket, illetve, hogy a bűncselekményeket megelőzzem.

Mindemellett sok más feladat van, amit nem sok ember lát, csak aki érintett benne. Visszaadni a tulajdonosnak az ellopott holmiját, kideríteni az történteket egy elhalálozott személynél, megtisztítani a városomat az oda nem illőktől, akik a bűn útjára lépnek. Ha ezért valaki utál, az bolond.

2013. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%

Saját szavaiddal írod le miért utálnak tikteket.

"A törvényeket a kormány alkotja, nekünk azokat kell betartani, és betartatni. Bírságolni, és felhívni a figyelmet a szabálytalanságokra is lehet ésszel csinálni.

Bírságom az úgy is lesz a kis értékű lopásokból, nem szoktam kis dolgokkal foglalkozni, illetve én az ittas vezetőkre vagyok rászállva, ott számomra nincs pardon. "


-Légyszíves írd már le, hogy melyik törvény írja le, hogy lesz*rd a kis dolgokat és trafis pénzbehajtóként működj. És hidd el a kis dolgok jobban fájnak egy átlag polgárnak,mint egy ékszerésznek az üzlete kirablása, mert az ékszerész biztosítva van addig a polgárnak a pénztárcája, terménye állata ellopása fájdalmas veszteség.

2013. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van 1/2 . Mi civilek szeretünk általánosítani. Aki ezt a szakmát /igazság szerint ez hivatás / és jó akarja végezni az állandóan a bűnelkövetők fejével próbál gondolkodni és sajnos beleesik a saját csapdájába, mert nem minden az aminek látszik. Ilyenkor jönnek a melléfogások és természetesen az azzal járó kritikák. Ezt el kell fogadni.
2013. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Engem egyébként annak a parancsnak a pontos szövege is érdekelne, amely kimondja, hogy bunkó paraszt módjára kell viselkedni minden állampolgárral, de nem mindenkihez szabad ám hozzányúlni...
2013. febr. 27. 08:11
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Szeretném leszögezni, nem vagyok rendőr.

Viszont a családomból több mindenki az.

Sajnos valóban sokan nem szeretik őket, azért, mert vannak köztük nem oda illők.

Mint például van rossz orvos, rossz ügyvéd, és rossz tanár is. Ez van.

A legtöbbje rendes ember, aki végzi a munkáját.

Sajnálom a rossz tapasztalatodat. Ez esetben van lehetőséged bejelentést tenni. Tedd is meg. Ha tudnak róla, tudnak ellene tenni.

Én szerencsére csak normális rendőrrel találkoztam, akár igazoltatás volt, akár segítséget kértem valamiért.

Szóval igen, a legtöbb esetben alaptanul.

2013. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%

"-Légyszíves írd már le, hogy melyik törvény írja le, hogy lesz*rd a kis dolgokat és trafis pénzbehajtóként működj."


Nem szoktam traffizni, azt a közlekedés csinálja. Ha ismernél akkor biztosan más lenne a véleményed, mert a bírság tömbömben nem találsz magyar vezetéknevet, csak Kolompárt, Rostást és hasonlókat, lopás, csalás miatt leginkább.

A kisebb szabálysértéseket nem szarom le, szóban figyelmeztetem, melyet igazoltatólapként felviszek a rendszerbe.

Kérdeznék én is tőled. Mekkora összegű bírságot kaptál idáig összesen jogtalanul, hogy traffis pénzbehajtónak titulálsz? Én is vezetek napi rendszerességgel autót, és engem is ugyan úgy bemérhetnek, mint téged. Mégsem kaptam még egyetlen csekket sem. Lehet, hogy azért mert betartom a szabályokat?

2013. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%

-Kérdeznék én is tőled. Mekkora összegű bírságot kaptál idáig összesen jogtalanul, hogy traffis pénzbehajtónak titulálsz?


-Jogtalanul 0 ft, jogosan 0 ft. Sajnos nincs felesleges pénzem ilyen hülyeségre ezért időben indulok el mindenhová, és ha késnék valamilyen okból akkor megvárnak vagy ha nem így jártunk. Száguldozni nem szoktam e hajlamaimat amikor rám jön a közeli elhagyatott reptéren, vagy fizetős versenypályán nyiltnapokon élem ki. Picit pontosabban leírhattad volna elsőre, mert így a rendőrök igancsak kis százalékához tartozol, csak sajnos ez olyan mint a cigányok közt is van rendes de a 90 % söpredék, ezért köszönd a kollégáknak, hogy téged is egy kalap alá vesznek velük. Tudom a c. tipusú állampolgár igen magas ról védett fajta gyakorlatilag szinte érinthetetlen DE ezért nem kéne a csalódottságot és dühöt rajtunk elverni.(Attól, hogy MÉG nem büntettek meg nagyon sokszor kekeckedtek, miközben a szakadt ladákra, bmw-kre rá sem pillantanak sőt a fejüket is elfordítják.)

2013. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy sznob duma, minden kollégám hasonlóan gondolkozik mint én, csak ti ezt nem látjátok, mert nem dolgoztok benne.

Aki pedig előítéletes az egyszerűen nem érdekel. Tudom, hogy nagyon kis százalékról van szó, mert ilyen emberekkel csak nagyon ritkán találkozom.

Látod te is betartod a szabályokat, akkor mi a bajod? Annak nem kell félnie semmitől aki becsületes, jogkövető, és van még benne valamennyi emberség.

2013. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
A 3/8 vagyok. Van olyan aki kötődik vagyis zsaru és azt sem tudja merre nyilik az ajtó és nyomja a süket dumát. Na , az ilyenek miatt amortizálódnak le a zsaruk. Én is voltam, de nekem vagyis nekünk volt tekintélyünk, mert nem libáért vettük az érettségi bizonyítványt ,volt kultúránk és agyunk.
2013. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
13%
A közúti balesetek több mint 90%-át józanok követik el. Semmi köze a piálásnak a balestekhez, kivéve ha valaki csontrészeg.
2013. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!