Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik az olyan testrészek ahol...

Mik az olyan testrészek ahol a tetoválást mások is látják, de lehet takarni is és nem nagyon deformálodik el?

Figyelt kérdés
Majd egyszer szeretnék tetoválást de az még odébb van,szóval most csak kíváncsiságből kérdezem.+még egy két kérdés.Lányok,akiknek van hol van és mit ábrázol? Miért pont azt választottátok?

2013. febr. 10. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A hát jöhet szóba maximum, az kevésbé deformálódik, télen nem látszik, nyáron akkor ha akarod. Nekem teljes hátas sárkány tetoválásom van, a sárkány és hüllő mániámnak hála.

Van teljes vádlis is, azt már megbántam, hogy olyan nagyot csináltattam, a munkahelyi tolerancia időszaka még nem jött el ahogy én reméltem.

2013. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem karra mehet. Kívülre-belülre, alkarra felkarra, mindegyiket el tudod takarni megfelelő ruházattal, és hacsak nem fogysz vagy hízol nagyon gyorsan, akkor a deformálódással sincs gond.

Nekem a csípőmön cápa van, egy idézet a mellem alatt a bordámon, meg egy sárkány a hátam felső részén.

21L

2013. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

NA most ilyenkor fel merül bennem a kérdés, h magadnak akarsz tetkót vagy másoknak?

Mert ha csak azért kell mert az olyan "menő" akkor...na inkább erről most nem fejtek ki véleményt!


Ha meg tényleg tetszik akkor leszarod, h mások mit gondolnak róla.

És valóban a munkahelyeken nem komázzák :S sajnos mi még abban a világban élünk, h mindenkit csak a külső alapján ítélnek meg!! :S

2013. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én még nem most akarok csináltatni hanem pár év múlva,de különben tudom hogy mit akarok majd magamra tetováltatni(bár pár év múlva még lehet változik egy kicsit az elképzelésem)szóval tényleg csak kíváncsiságból kérdezem,nem azért mert olyan "menő" akarok vele lenni.
2013. febr. 10. 21:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Magában a tetoválás mintájában egyáltalán nem befolyásol mások véleménye, csak abban hogy hová érdemes csináltatni.
2013. febr. 10. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

A deformálódás egyéni dolog. Van aki lábra hízik, van aki csípőre...

A munkahelyi tolerancia meg attól fog kialakulni, ha sok tetovált munkatárs lesz, és rájönnek, hogy nem befolyásolja a munkavégzést.

2013. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!