Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Memento c. filmben hol...

A Memento c. filmben hol található Leonardon a következő tetoválás: "The world doesn't just disappear when you close your eyes"? , és mikor látható ez?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam a filmet, de ez a mondat kb. megváltoztatta az életem. Úgy emlékszem, valahova rá is volt varrva ez is a főszereplőre, nagyon sokat segítenétek, ha meg tudnátok mondani, hogy melyik testrészére (nekem csukló rémlik), illetve, nagyon jó lenne, ha tudnátok linkelni egy videót vagy képet, amikor ez látszik, vagy, hogy a filmben kb. mikor látható. Nagyon köszi! Google nem segített :S

2012. máj. 9. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem, hogy a csuklójára volt, de nem vagyok benne 100% biztos. Az, hogy mikor látszik, az sajnos abszolút nem rémlik.
2012. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nézd meg újra a filmet. :D
2012. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A végén mikor a kocsiban megy a tetoválószalon felé van ez a monológ :

"I have to believe that when my eyes are closed... the world's still here."


Tetoválásra nem emlékszem, remélem tudtam segíteni

2012. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!